Mega Twins Game Winkawaks Rom İndir

Mega Twins Mario tarzında seviye, seviye olarak oynayabileceğiniz iki kişilik oyundur.

Oyunda karakterinizi seçerek her seviyede düşmanlarınızı kılıç hareketinizle yok ederek en son seviyede gelen daha büyük ve zorlu rakibinizi yenerek bir üst seviyeye geçmeyi amaçlıyorsunuz. Seviye, seviye zorlaşıyor. Yenildiğinizde 10 saniye içinde tekrar oynarsanız kaldığınız bölümün başından devam edebiliyorsunuz.

Mega Twins Winkawaks Rom İndir

İndirdiğiniz rom arşiv dosyasını WinKawaks emülatör veya Mame emülatör programlarından birisi ile çalıştırabilirsiniz. Biz burada WinKawaks emülatör ile nasıl çalıştıracağınızı anlatacağız. Dilerseniz siz MAME emülatöründe Roms klasörüne taşıyarak aynı işlemi yapabilirsiniz.

WinKawaks emülatör bilgisayarınızda kurulu değilse indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İndirdiğiniz arşiv dosyasını (mtwins.zip) üzerinden değişiklik yapmadan WinKawaks programının içerisinde yer alan roms klasörüne ve bununda içinde yer alan cps1 klasörünün içerisine yükleyiniz.

WinKawaks programını açınız ve üst menüde yer alan Load Game seçimine tıklayarak açılan oyun listesinden CP1 system karşında yer alan Mega Twins oyunu başlatarak oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Aynı pencere içerisinde video, ses ve kontrol tuşlarını ayarlayabilirsiniz.

Dosya artık cps1 içerisinde kalabilir istediğiniz zaman buradan silmezseniz oyunu tekrar oynayabilirsiniz. Bu şekilde oyun listenizi çoğaltarak daha fazla oyunun listede açılmasını sağlayabilirsiniz. Site içerisinde diğer cps1, cps2 ve Neo Game uyumlu rom dosyaları bulunmaktadır.

Diğer sayfalarımızı gezmeniz fazla oyunlar bulmanıza yardımcı olacaktır. Oyunun sonunu getirmek isteyenler için oyunu yenilmeden oynarsanız bir saate kadar tamamen sonunu getirebilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.