Metal Slug 4 Orijinal Neo Geo Rom İndir

Metal Slug 4 için tüm orijinal rom dosyasıdır. Metal Slug 1,2.3 ve seri devamı olan Metal Slug 4 oynanmaya hazır.

Rom dosyasını kolay ve sağlıklı bir şekilde alt tarafta anlatıldığı gibi Kawaks Neo Geo için yapabilirsiniz. Rom dosya adı: mslug4.zip olarak yükleyiniz, değiştirmeyiniz, zipi açmayınız. Sorularınızı alt taraftan sorabilirsiniz. Anlatım detaylı fakat anlamadığınız ya da merak ettiğinizi sorabilirsiniz. Sitede yer alan tüm rom dosyaları orijinal rom dosyasıdır. Sıklıkla sorulduğu için başlıkta kullanılmıştır. Bu rom ve diğer romların hepsi orijinaldir.

Metal Slug 4 Orijinal Neo Geo Rom İndir

Oyunu Kawaks Emülatörünü Yükleme

Neo Geo sistemi için indirdiğiniz rom dosyasını, Kawaks içerisinde roms klasörün içerisinde neogeo klasörünün içerisine giderek, rom dosyasını yine açmadan zipli şekilde neogeo klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks emülatörünü açınız.

İngilizce için menü ve load menü, Türkçe için dosya ve oyun yükle menüsüne girerek, system yazılı yerin altında Neo Geo karşısında yüklemiş olduğunuz oyun adı ve oyun dosya adını bularak çalıştırınız.

Bilgisayarınızda Kawaks emulator yoksa sitede “Kawaks (WinKawaks) Emülatör Türkçe İndir” sayfasına giderek indirebilir, nasıl Türkçe yapacağınızı sayfada bulabilirsiniz. İndirdiğiniz oyunun rom (zip) dosyasını kesinlikle açmayınız. Kawaks emülatörü oyunu açabilmesi için sistem (Cps1, Cps2 ve Neo Geo) klasörü ve oyun adı doğru olması gerekmektedir.

Bu rom dosyasını Neo Geo Emülatör’de açmaktadır. Fakat Kawaks emülatör basit olduğundan basitçe yapmanız için Kawaks ile anlattık isterseniz Neo Geo Emülatör sayfasına giderek orada emülatörü yükleyebilir nasıl yükleyeceğinizin detaylarını konu içerisinde okuyabilirsiniz.