Metal Slug Super Vehicle-001 Oyunu Rom İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın

Metal Slug serüvenlerinden Super Vehicle-001 versiyonu ROM dosyasını indirerek bilgisayarınızda internetiniz olmasa dahi oyunu oynayabilirsiniz.

Metal Slug Super Vehicle-001 oyunun oynayabilmeniz için önceden bilgisayarınızda emülatör programı kurulu olması şartdır. Bu oyunu Kawaks Emülatör çalıştırmaktadır.

Bilgisayarınızda Kawaks Emülatör yoksa buradan indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Sayfa içerisinde kurulum detaylarını sunduk kurulum ve ayarlamalara aynı sayfada bakabilirsiniz.

Metal Slug Super Vehicle-001 Oyunu Rom İndir

Metal Slug Super Vehicle-001 oyunu bilgisayarda çalıştırabilmeniz için indirmiş olduğunuz mslug.zip adlı dosyayı direk olarak kopyalayınız ve Kawaks Emülatör klasörünün içerisinde yer alan ROMS klasörüne gidiniz.

Burada 3 adet klasör göreceksiniz bu klasörlerden neogeo klasörünün içerisinde kopyalamış olduğunuz mslug.zip dosyasını yapıştınız ve Kawaks Emülatör emülatörünü çalıştırınız.

Karşınız oyun listesi çıkacaktır burada yapmanız gereken listeden Metal Slug Super Vehicle-001 bularak üzerine tıklayarak oyunu başlatmanız olacaktır. Oyun direk olarak başlayacak üst menüden Video ayarlamaları menüsünü kullanarak tam ekran yapabilirsiniz.

Oyun sırasında ekran, ses ve oyun kontrollerini Kawaks Emülatör içerisinde menüleri kullanarak yapabilirsiniz.

Bu oyun aynı zamanda Mame Emülatörde de çalışabilmektedir. Fakat en basit çalışma sistemi Kawaks Emülatör olduğundan bu programda çalıştırmanızı tavsiye ederiz. İsterseniz Mame Emülatör için de kullanabilirsiniz.

Burada yapmanız gereken indirmiş olduğunuz arşiv dosyasını Mame Emülatör programın içerisinde ROMS klasörünü direk olarak atmanız olacaktır. Yine emülatör üzerinden yön kontrolü ve diğer ayarlamaları yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.