Metro 2033 Redux Türkçe Yama İndir

Metro 2033 Redux oyunu için oyun çeviri tarafından güncellenmiş tamamen Türkçe oyun yamasıdır. Yamayı alt tarafta bulunan link adresinden indiriniz yama yaklaşık olarak 3 MB büyüklüğünde maksimum 2 dakikada bilgisayarınıza inecektir, indirme işlemi tamamlandıktan sonra indirmiş olduğunuz yama arşiv dosyasını Winrar ile bilgisayarınıza açınız.

Metro 2033 Redux Türkçe Yama İndir

İndirme direk sunucumuz üzerinden yapmaktasınız. Yapmanız gereken sadece link adresini kullanarak yamayı indirmek olacaktır. Sunucumuz üzerinden indirdiğiniz için başka bir siteye yönlenmezsiniz.

Yamanın kurulumuna başlamadan önce Metro 2033 Redux oyunu bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda oyun kurulu değilse yamayı kurmadan önce oyunu kurunuz ve sonra yamayı kurunuz.

Kurulumu direk bilgisayarınıza yapınız ve kurulumundan çıkarak oyunu açınız oyunun artık tamamen Türkçe olduğunu göreceksiniz. Oyun metinleri ve menüler tamamını Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Kurulum içinde oyun bulunamadı uyarısını alırsanız oyun bilgisayarda kurulu ise muhtemelen oyunu Program Files klasörü haricinde bir yere kurmuşunuzdur. Bu uyarıyı da gelen uyarıyı onaylayarak manüel arama ile oyunun yerini göstererek kuruluma devam ediniz!

Oyun kurulum yerini bilmiyorsanız yine aynı kurulum ekranında otomatik arama menüsünü tıklayarak oyun klasörünü bilgisayarda otomatik aratabilir çıkan sonuç üzerine yamayı kurabilirsiniz.

Otomatik olarak aradınız ve oyunu halen bulamıyorsanız oyunu bilgisayarınıza hiç kurmadığınızdan dolayı oyunu bulamıyorsunuz. Oyun kurulum olmadığından dolayı yama bir işlem görmeyecektir. Bu sadece bir oyun yamasıdır yani kurulu olan oyun üzerinde Türkçeleştirme yapar, oyun oynamanız için gereken dosyaları bulundurmaz bu durumda siz oyunu satın alarak yamayı tekrar kurmanız gerekmektedir.

Metro 2033 Redux Türkçe Yama İndir konusuna 12 yorum yapılmış.

 1. Oyuna Türkçe yamayı kurduktan sonra oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor acaba ?

 2. Türkçe yamayı kurduktan sonra oyun hiçbir şekilde inmiyor. Ne yapmam lazım?

 3. sayın konumuz oyun bu oyunları paylaştığınız için teşekkürler. bu oyunlar windowns 7 kaldırır`mı

 4. Çok teşekkür ediyorum kaç gündür farklı yerlerde bulamadım sonunda burada buldum yardımınız ve emeğiniz için teşekkür ederim.

 5. Çok teşekkürler efendim. Hem Metro 2033 hem de Last Light’in çevirisi bulunuyormuş. Sizlere minnettarım.

  1. Bu tür oyun çevirisi istediğiniz oyunu yazarsanız yayınlar size sunarız bilginiz olsun. Oyun çevirileri hakkında her türlü sorunuzu da ne zaman isterseniz sorabilirsiniz. Nasıl olsa konumu oyun: )

 6. teşekkürler. oyun çevirinin sitesine nedense erişilmiyordu.

 7. Teşekkürler. Çeviri yapan sitede linkler çalışmıyor. Metro LL redux sürümünün de Türkçe yamasını yükleyebilir misiniz?

  1. Çeviri olarak ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Çeviri yapan sitelerden indirmeye çalışıyorsunuz ama indirmiyor demek istediniz sanırım…

   Ayrıca isteğiniz üzere Metro Last Light Türkçe yamayı siteye ekledik. Metro Last Light Türkçe Yama İndir sayfasına giderek yamayı indirebilir ve bilgisayarınıza nasıl kurarak oyunu Türkçeleştireceğinizi görebilirsiniz.

   Bu tür istediğiniz oyun yamaları varsa siz ve diğer ziyaretçilerimiz yazarsanız istediğiniz Türkçe yamayı sitede yayınlarız.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.