Metro 2033 Redux Türkçe Yama İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 37 saniye

Yorum Yazın (12 Yorum)

Metro 2033 Redux oyunu için oyun çeviri tarafından güncellenmiş tamamen Türkçe oyun yamasıdır. Yamayı alt tarafta bulunan link adresinden indiriniz yama yaklaşık olarak 3 MB büyüklüğünde maksimum 2 dakikada bilgisayarınıza inecektir, indirme işlemi tamamlandıktan sonra indirmiş olduğunuz yama arşiv dosyasını Winrar ile bilgisayarınıza açınız.
İndirme direk sunucumuz üzerinden yapmaktasınız. Yapmanız gereken sadece link adresini kullanarak yamayı indirmek olacaktır. Sunucumuz üzerinden indirdiğiniz için başka bir siteye yönlenmezsiniz.

Yamanın kurulumuna başlamadan önce Metro 2033 Redux oyunu bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda oyun kurulu değilse yamayı kurmadan önce oyunu kurunuz ve sonra yamayı kurunuz.

Kurulumu direk bilgisayarınıza yapınız ve kurulumundan çıkarak oyunu açınız oyunun artık tamamen Türkçe olduğunu göreceksiniz. Oyun metinleri ve menüler tamamını Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Kurulum içinde oyun bulunamadı uyarısını alırsanız oyun bilgisayarda kurulu ise muhtemelen oyunu Program Files klasörü haricinde bir yere kurmuşunuzdur. Bu uyarıyı da gelen uyarıyı onaylayarak manüel arama ile oyunun yerini göstererek kuruluma devam ediniz!

Metro 2033 Redux 2019 Türkçe Yama İndir

Metro 2033 Redux Önceki Türkçe Yama İndir

Oyun kurulum yerini bilmiyorsanız yine aynı kurulum ekranında otomatik arama menüsünü tıklayarak oyun klasörünü bilgisayarda otomatik aratabilir çıkan sonuç üzerine yamayı kurabilirsiniz.

Otomatik olarak aradınız ve oyunu halen bulamıyorsanız oyunu bilgisayarınıza hiç kurmadığınızdan dolayı oyunu bulamıyorsunuz. Oyun kurulum olmadığından dolayı yama bir işlem görmeyecektir. Bu sadece bir oyun yamasıdır yani kurulu olan oyun üzerinde Türkçeleştirme yapar, oyun oynamanız için gereken dosyaları bulundurmaz bu durumda siz oyunu satın alarak yamayı tekrar kurmanız gerekmektedir.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 12 Yorum

 1. efekan gülmez Yanıtla

  Moderatör bu oyunları paylaştığınız için teşekkürler. bu oyunlar windowns 7 kaldırır`mı

  • Moderatör YazarYanıtla

   Efekan Bey, Windows 7 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız kaldırır. Önerilen özelliktir. 32 bit kullanıyorsanız ne yazık ki oynayamazsınız 64 bit sadece oynayabiliyor. Metro 2033 Redux detaylı sistem gereksinimlerini site içerisinde “Metro 2033 Redux Sistem Gereksinimleri” sayfasında konu olarak bulabilirsiniz.

 2. Muhammed Yanıtla

  Çok teşekkür ediyorum kaç gündür farklı yerlerde bulamadım sonunda burada buldum yardımınız ve emeğiniz için teşekkür ederim.

  • yetkin Yanıtla

   metro 2033 win7 kaldırıyor ama sistemin de önemli.İşlemci,ekran kartı vs. gibi şeyler.

 3. MADNESS Yanıtla

  Çok teşekkürler efendim. Hem Metro 2033 hem de Last Light’in çevirisi bulunuyormuş. Sizlere minnettarım.

  • Moderatör Yanıtla

   Bu tür oyun çevirisi istediğiniz oyunu yazarsanız yayınlar size sunarız bilginiz olsun. Oyun çevirileri hakkında her türlü sorunuzu da ne zaman isterseniz sorabilirsiniz. Nasıl olsa konumuz oyun: )

 4. Ekrem Yanıtla

  Teşekkürler. Çeviri yapan sitede linkler çalışmıyor. Metro LL redux sürümünün de Türkçe yamasını yükleyebilir misiniz?

  • Moderatör Yanıtla

   Çeviri olarak ne demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Çeviri yapan sitelerden indirmeye çalışıyorsunuz ama indirmiyor demek istediniz sanırım…

   Ayrıca isteğiniz üzere Metro Last Light Türkçe yamayı siteye ekledik. Metro Last Light Türkçe Yama İndir sayfasına giderek yamayı indirebilir ve bilgisayarınıza nasıl kurarak oyunu Türkçeleştireceğinizi görebilirsiniz.

   Bu tür istediğiniz oyun yamaları varsa siz ve diğer ziyaretçilerimiz yazarsanız istediğiniz Türkçe yamayı sitede yayınlarız.