Metro 2033 Redux Türkçe Yama İndir

Metro 2033 Redux oyunu için oyun çeviri tarafından güncellenmiş tamamen Türkçe oyun yamasıdır.

Yamayı alt tarafta bulunan link adresinden indiriniz yama yaklaşık olarak 3 MB büyüklüğünde maksimum 2 dakikada bilgisayarınıza inecektir, indirme işlemi tamamlandıktan sonra indirmiş olduğunuz yama arşiv dosyasını Winrar ile bilgisayarınıza açınız.
İndirme direk sunucumuz üzerinden yapmaktasınız. Yapmanız gereken sadece link adresini kullanarak yamayı indirmek olacaktır. Sunucumuz üzerinden indirdiğiniz için başka bir siteye yönlenmezsiniz.

Yamanın kurulumuna başlamadan önce Metro 2033 Redux oyunu bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda oyun kurulu değilse yamayı kurmadan önce oyunu kurunuz ve sonra yamayı kurunuz.

Kurulumu direk bilgisayarınıza yapınız ve kurulumundan çıkarak oyunu açınız oyunun artık tamamen Türkçe olduğunu göreceksiniz. Oyun metinleri ve menüler tamamını Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Kurulum içinde oyun bulunamadı uyarısını alırsanız oyun bilgisayarda kurulu ise muhtemelen oyunu Program Files klasörü haricinde bir yere kurmuşunuzdur. Bu uyarıyı da gelen uyarıyı onaylayarak manüel arama ile oyunun yerini göstererek kuruluma devam ediniz!

Metro 2033 Redux 2020 Türkçe Yama İndir

Oyun kurulum yerini bilmiyorsanız yine aynı kurulum ekranında otomatik arama menüsünü tıklayarak oyun klasörünü bilgisayarda otomatik aratabilir çıkan sonuç üzerine yamayı kurabilirsiniz.

Otomatik olarak aradınız ve oyunu halen bulamıyorsanız oyunu bilgisayarınıza hiç kurmadığınızdan dolayı oyunu bulamıyorsunuz. Oyun kurulum olmadığından dolayı yama bir işlem görmeyecektir. Bu sadece bir oyun yamasıdır yani kurulu olan oyun üzerinde Türkçeleştirme yapar, oyun oynamanız için gereken dosyaları bulundurmaz bu durumda siz oyunu satın alarak yamayı tekrar kurmanız gerekmektedir.