Metro Last Light Türkçe Yama İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın (9 Yorum)

Metro Last Light tamamen Türkçe yamasıdır. Yamayı kurduktan sonra oyun Türkçeleştirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Yamayı nasıl kullanacağınız bilgisini de sizler vereceğiz arkadaşlar siteden yamayı indiriniz.

Metro Last Light Türkçe Yama İndir

Yamayı indirdikten sonra yamayı Winrar programı ile açınız. Winrar ile açmak için Metro_Last_Light_TR_Yama_v1.00.rar dosyasında farenizin sağ tarafına tıklayarak Klasöre Çıkart seçimini seçerek açınız. Winrar bilgisayarınızda kurulu değilse Winrar kurulu olmadığından Klasöre Çıkart menüsünü gelmeyecektir. Bilgisayarınıza Winrar kurarak açmayı denemelisiniz.

Yama kuruluma başlamadan önce oyun bilgisayarınızda muhakkak kurulu olması gerekmektedir. Yama olması sebebi ile oyun kurulu olursa yamayı çalıştırırsınız. Ayrıca oyun yamasını kurmadan yedek almanızı da öneririm arkadaşlar. Oyunu yedek almanız da fayda var.

Klasör içerisine çıkaranlar ise Metro_Last_Light_TR_Yama_v1.00.exe dosyasını çalıştırsınlar. Yama ilk kurulumda size yama hakkında bilgi ve yamayı nasıl kullanacağınız kuracağız gibi bilgileri yer alacaktır. Bu alanları okuyarak kuruluma devam ediniz.

Kurulum sırasında yama eğer oyunu bulmaz ise size otomatik ve manüel olarak oyun yerini seçmenizi isteyebilir. Bu seçimde otomatik olarak oyunu aratmanızı eğer otomatik olarak bulamazsanız manüel olarak oyunun klasörünü göstererek yama kurulumuna devam etmelisiniz.

Oyun yerini doğru bir şekilde gösterdikten sonra ya da oyunu kurulum yerini direk orijinal şekilde kuranlar yama kurulumunu bittikten sonra bilgisayarında artık Türkçe olarak Metro Last Light oyununu oynayabilirler.

Kurulum sırasında diğer detayları sırası ile size verilmektedir. Yama kurulumu yapacaklara dikkatli bir şekilde okuyarak kurulum yapmalarını öneririm.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 9 Yorum

 1. Arda35 Yanıtla

  Merhabalar ben yamayı indiriyorum ben oyunu steam üzerinden aldım diğer oyunlarda böyle bir sorun çıkmıyordu fakat bu sefer oyun dosyasını bulduğumda oyunun kendisi olmuyor sadece klasörler bulunuyor ve içlerinde hiçbir şey yok acaba nasıl kurabilirim

  • Moderatör YazarYanıtla

   Arda Bey, oyunu otomatik olarak değil de nereye kurduysanız yani bilgisayarınızda hangi klasör içerisinde yükleme sırasında manüel olarak yüklemeyi seçiniz. Oyunun nerede kurulu olduğunu bilmiyorsanız oyun çalıştırma simgesi üzerinden fare ile sağa tıklayarak özellikler ve hedef klasörünü bul butonundan oyunun nereye kurulu olduğunu bulabilirsiniz.

 2. Moderatör Yanıtla

  Efekan Bey, diğer yamada sorduğunuz ile bu sorunda cevabı aynı Windows 7 bu yamayı rahatlıkla kaldırır indirerek yükleyebilirsiniz.

 3. efekan gülmez Yanıtla

  konumuz bu oyunun paylaşımını yaptığı teşekkür eğer oyunda sorun çıkarsa haber veririm. Moderatör windows 7 bilgisiyarı sizin gösterdiklerinizi kaldırırmı