Metro Last Light Türkçe Yama İndir

Metro Last Light tamamen Türkçe yamasıdır. Yamayı kurduktan sonra oyun Türkçeleştirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Yamayı nasıl kullanacağınız bilgisini de sizler vereceğiz arkadaşlar yamayı indiriniz.

Metro Last Light Türkçe Yama İndir

Yamayı indirdikten sonra yamayı Winrar programı ile açınız. Winrar ile açmak için Metro_Last_Light_TR_Yama_v1.00.rar dosyasında farenizin sağ tarafına tıklayarak Klasöre Çıkart seçimini seçerek açınız. Winrar bilgisayarınızda kurulu değilse Winrar kurulu olmadığından Klasöre Çıkart menüsünü gelmeyecektir. Bilgisayarınıza Winrar kurarak açmayı denemelisiniz.

Yama kuruluma başlamadan önce oyun bilgisayarınızda muhakkak kurulu olması gerekmektedir. Yama olması sebebi ile oyun kurulu olursa yamayı çalıştırırsınız. Ayrıca oyun yamasını kurmadan yedek almanızı da öneririm arkadaşlar. Oyunu yedek almanız da fayda var.

Klasör içerisine çıkaranlar ise Metro_Last_Light_Turkce_Yama.exe dosyasını çalıştırsınlar. Yama ilk kurulumda size yama hakkında bilgi ve yamayı nasıl kullanacağınız kuracağız gibi bilgileri yer alacaktır. Bu alanları okuyarak kuruluma devam ediniz.

Kurulum sırasında yama eğer oyunu bulmaz ise size otomatik ve manüel olarak oyun yerini seçmenizi isteyebilir. Bu seçimde otomatik olarak oyunu aratmanızı eğer otomatik olarak bulamazsanız manüel olarak oyunun klasörünü göstererek yama kurulumuna devam etmelisiniz.

Oyun yerini doğru bir şekilde gösterdikten sonra ya da oyunu kurulum yerini direk orijinal şekilde kuranlar yama kurulumunu bittikten sonra bilgisayarında artık Türkçe olarak Metro Last Light oyununu oynayabilirler.

Kurulum sırasında diğer detayları sırası ile size verilmektedir. Yama kurulumu yapacaklara dikkatli bir şekilde okuyarak kurulum yapmalarını öneririm.