MineFight Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

MineFight şu anda Steam üzerinde oynaması ücretsiz oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunu oynamanız için bilgisayarınıza indirmeden önce bazı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Konu hakkında sayfanın en sonun da size sistem gereksinimleri vereceğim yazımı okumaya devam ediniz.

MineFight oyunu tamamen ücretsiz bir oyundur. Oyunu indirmek için Steam hesabınız ile giriş yaparak Steam sitesinde Steam hesabınız ile indirebilirsiniz.

Steam giriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa Steam resmi sitesine giderek sayfada Steam üyeliğinizi ücretsiz olarak oluşturabilir. Yine Steam sayfasından Steam’i bilgisayarınıza indirerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

MineFight Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri işletim sisteminde oyunu sorunsuz bir şekilde oynarsınız. En düşük XP kullanmanız gereklidir.
  • İşlemci: Tek çekirdek işlemci ve üzeri işlemcilerde oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.
  • Bellek: 1 GB RAM ve üzer ram bellekte sorunsuz bir şekilde oynarsınız. En az 1 GB ram bellek bilgisayarınızda olması gerekmektedir.
  • Ekran Kartı: Tüm ekran kartları için uygundur.
  • Hard Disk: 15 MB boş alan bilgisayarınızda olması yeterli. Oyunu gördüğünüz üzere çok az yer kaplıyor.

Oyunun sistem gereksinimleri çok az arkadaşlar bu sistem gereksinimleri karşılamayacak kullanıcılar zor gibi yine de sistem gereksinimlerinde anlamadığınız bir yer olursa yazabilirsiniz. Oyunun indirin ve bilgisayarınızda çalıştırın sistem gereksinimleriniz muhtemelen sorunsuz bir şekilde karşılayacaktır. Sorun olursa dediğim gibi yazabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.