Mini Football Championship Parmak Futbol Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın

Mini Football Championship oyunu Windows işletim siteminizin tümünde oynayabileceğiniz parmak futbol müsabakası oyunudur. Ücretsizdir ve tam sürüm bir oyundur.

Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde bulunan parmak toplardan istediğinizi seçerek oyunu başlıyorsunuz. Oyunu ister internet üzerinden online diğer kişiler ile oynayabilir isterseniz çevrimdışı olarak bilgisayarınıza karşı oynayabilirsiniz. Çevrimiçi oynayacaklar Türkiye’den bir kişi ile oynayabileceği gibi diğer ülkelerden birisiyle de oyunu oynayabilir.

Parmak top oyunu şu anda internet üzerinden en çok oynanan futbol oyunları arasındadır. Oyunu bilmeyenler için nasıl oynayacağınızı anlatayım. Oyuna başlarken top kimde ise o fare ile topa vurur siz başladıysanız rakibinizin kalesine doğru vurmalı ve kaleye tam isabet gol atmalısınız. Rakibiniz başladı ise siz gelen topu karşılamalı ve kalenizi topu geçirmeden karşı rakibinizin kalesine şu atmalısınız. Oyunda en fazla gol atan oyunu kazanır. Oyun içerisinde ayrıca size puan ve bonus aksesuarlarda sunuluyor.

Mini Football Championship Parmak Futbol Oyunu İndir

Oyunu oynadıkça puanınız artacak ve başarınıza göre bonus aksesuarlar kazanabileceksiniz. Oyunda bir kaç başarı taktiğini de size vereyim. Oyunu oynarken rakibinizin kalesini çok fazla yanaşmayınız. Bunun yerine kendi kalenize yakın olacak şekilde gelen topları engelleyerek rakibiniz size yaklaştığını gördüğünüzde anda şutu çekiniz.

Bu şekilde daha fazla gol atabilirsiniz. Rakibinizin kalesine oyun heyecanı ile çok yanaşırsanız yan duvarlardan topu çarptırarak size gol atması kolay olacaktır. Kalenizi koruyun ve rakibinizin kalesinden çıkarak size gelmesini bekleyin. Bilgisayara karşıda online oynadığınız diğer oyunculara karşıda bu taktiği yaptığınızda oyunda başarı sağlarsınız.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.