Monster Trucks Urban Race Canavar Araba Yarışı İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın

Monster Trucks Urban Race tam sürüm ücretsiz canavar araba yarışıdır. Aksiyon araba yarışı olan bu oyunda onlarca arabadan istediğinizi seçerek amansız bir yarışa giriş yapabiliyorsunuz.

Monster Trucks Urban Race Canavar Araba Yarışı İndir

Oyunu bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınıza yükleyiniz. Masa üstünde oyunu çalıştırmak için gerekli kısa yol tuşunu göreceksiniz. Kısa yol tuşuna basarak oyunu çalıştırınız.

Oyun açılışında ekran çözünürlüğünüzü seçmeniz için ekranı göreceksiniz. Ekran çözünürlüğünü 800×600 alarak oyunu bilgisayarınızda başlatınız.

Karşınıza menüler çıkacaktır. Bu menüler New game, garage ve exit menüleri. New game menüsü oyunu yeniden başlatır, garage menüsü test arabalar için kullanabilir exit menüsünden ise istediğiniz zaman oyundan çıkabilirsiniz.

Oyuna başlayınca level 1’den oyunu başlarsınız oyunu birinci olarak bitirdiğinizde diğer levele geçerseniz bu şekilde oyun devam eder. Arabanızı olabildikçe hızlı sürerek rakipleriniz geçmeye çalıştınız. Arabanızda büyük tekerler olması sebebiyle kolay, kolay devrilmez. Klavye yön tuşları ile arabanızı ileri geri hareket ederek olabildiğince hızlı sürmeye, engellerden hızlı geçmeye çalışınız.

Oyun da diğer arabaları seçebilmeniz için seviyelerde başarılı olmanız gerekmektedir. Seviye başarıları sonuncunda yeni, yeni arabalar ile yarışabiliyorsunuz.

Oyunun ne zaman biteceğini oyun üstünde bulunan yer seviye çubuğundan görebilirsiniz. Oyunda yer seviye çubuğuna dikkat ederek rakiplerinizi geçiniz hatta fark atınız. Ses efektleri ve grafik efektleri kısmen hoş ama iyi de diyemem. Düz büyük teker araba ile yarışmak isteyenler bu tam sürüm oyunu indirerek deneyebilirler.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.