Motoracing Tam Sürüm Sadece Motor Yarışı İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın

Motoracing tam sürüm sadece motorların bulunduğu ücretsiz motor yarışı oyunudur.

Oyuna başlarken ilk olarak profil oluşturmanızı isteyecektir. Profil oluştur sekmesine giderek profil isminizi ve motorunuzu seçiniz. Bu seçme işleminde hareketli ses size eşlik edecek oyuna girmek için heyecanlanacaksınız profil oluşurken ben o hazzı aldım sizde anlatmak istedim.

Her motorun kendine özel özellikleri var özelliklere inceleyerek motorunuzu seçmenizi tavsiye ederim. Motor seçiminden sonra renk seçmenizi ve profil işleminizi tamamlamanız isteyecektir. Bu şekilde 7 adet profil oluşturabiliyorsunuz. Size tavsiyem her motorun ismi ile profil oluşturun size özel motorlar olsun ve istediğiniz profili seçerek oyuna başlayın. Bu şekilde motorları tanımanız ve seçmeniz sizin için daha kolay olacaktır.

Profil seçiminiz bittikten sonra yarış yapacağınız yeri sizden seçmenizi isteyecektir. Ormanda, dağlık alanda ya da düz bir alanda oyun sırasında gideceğiniz yerin şeridini oyun içerisinde görebiliyorsunuz. Aynı zamanda hız göstergesini de oyun içerisinde görebiliyorsunuz.

Oyuna başladığınızda oyunda birinci olmayı amaçlamalısınız. Eğer birinci olursanız diğer bir alanda yarışırsınız. Oyun içerisinde hızlı yarış ve şampiyonlar ligi yarışı olmak üzere iki yarış seçimi bulunmaktadır. Hızlı yarışta sadece bir el yarışır, şampiyonlar liginde ise başarı sağladıkça bir üst seviyeye geçerek diğer yarışa katılırsınız.

Oyun çevrimdışı bir oyundur. İndirerek kurma işleminden sonra internetiniz olmasa da istediğiniz zaman bilgisayarda oyunu açarak oynayabilirsiniz. Oyunda ki rakiplerinizin tamamen bilgisayar tarafından atanmış rakiplerdir siz bilgisayara karşı hem hızlı yarışta hem de şampiyonlar ligi yarışında yarışacaksınız. Oyuncular online oyuncu değildir.

Motoracing İndirin ve Oynayın Tam Sürüm

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.