Mushroom Wars 2 Sistem Gereksinimleri

Mushroom Wars 2 oyunun bilgisayarında oynamak isteyenler için sistem gereksinimlerini detaylı bir şekilde sizlere konu olarak sunmak istiyoruz.

Alt tarafta yer alan sistem gereksinimleri en az olması gereken özelliklerdir. Bu sistem gereksinimlerin altında bilgisayarınız var ise oyun açılmayacak olup üst değerleri sahip bilgisayarda ise oyunu daha hızlı, donmadan sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz arkadaşlar.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinden 32 ve 64 bit hangi sürüm olursa olsun rahatlık oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: Dual core işlemci olması yeterlidir. Dual core üzeri işletim siteminde de daha hızlı oyunu oynayabilirsiniz.
  • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri ram bellekler için uygundur.
  • Ekran Kartı: Intel HD 3000 ve üzeri ekran kartı bilgisayarınızda takılı olması yeterlidir.
  • DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Kurulu olmayanlar internet üzerinden ilgili sürümü indirerek bilgisayarına kurarak oynayabilirler.
  • Oyun Alan Kapasitesi: 2 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması yeterlidir.

Sistem gereksinimleri bu şekilde düşük arkadaşlar. Standart bir bilgisayar kullnıcısı hadi oyunu rahatlıkla oynaya bileceğiniz düşünüyorum. Sistem gereksinimleri hakkında sormak istediğiniz sorunuz var aklınıza takılan sorunuz var veya anlamadığınız bir yer varsa sorarak bilgi alabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri karşılayanlar oyunu Steam üzerinden 27 Türk lirasından satın alarak bilgisayarında oynayabilirler. Bunun için yapmanız gereken Steam hesabınız ile Steam sitesinden üyelik girişi yapmak oyunu satın almak ve indirmek olacaktır. Detaylı satın alma ve diğer işlemler sayfada vardır arkadaşlar.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.