Neo Bomberman Neo Geo Rom Dosyası İndir

Neo Bomberman, Bomberman oyunun rom dosyasını indirerek Kawaks emülatörü ile bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oyun ilk olarak 1997 senesinden piyasa sürüldü. Mario gibi popüler oyunlar arasında sürekli olarak yerini kurmuştur. Oyun standart Bomberman serisinden olup iki kişi veya tek oynamaya müsait ücretsiz oyundur.

Neo Bomberman Neo Geo Rom Dosyası İndir

İndirmiş olduğunuz rom dosyası tek başına çalışma ve rom dosyasını açmadan direk olarak bilgisayarınızda çalıştırmanız gerekmektedir. Kawaks emülatör programı bilgisayarınızda kurulu değilse Kawaks sayfamızda ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kurulu olanlar ise alt tarafta anlatılan işlemleri yaparak bilgisayarınızda oyunu çalıştırabilir.

Oyunu çalıştırmanız için ilgili link adresinden oyunun rom dosyasını indiriniz ve indirdiğiniz şekilde rom dosyası ismini değiştirmeden, arşiv olarak açmadan emülatör dosyasının içerisinde yer alan Roms klasörü içerisinde NeoGeo klasörünün içerisine direk olarak kopyalayınız.

Tekrar emülatör programına giderek emülatör programını bilgisayarınızda çalıştırınız ve File ve Load Game menülerini kullanıp oyun listesini açınız. Oyun listesinde NeoGeo sistem karşısında Neo Bomberman seçerek oyunu çalıştırabilirsiniz.

Oyunda her iki kişilik kontrol tuşlarını Kawaks emülatör içerisinde ayarlayabilir, video ayarlarından tem ekran, pencere, masaüstünde oynama, ses ayarlarından ses kalitesini yükseltme ve diğer oyun ayarlamalarını Kawaks emülatör içerisinde yapabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için site içerisinde olan Kawaks sayfasına giderek görebilirsiniz.

Emülatör Türkçe dil desteklemektedir, yine aynı sayfada Türkçe olarak nasıl ayarlama yapacağınızı detaylı olarak bulabilir bilgisayarınızda tamamen Kawaks Türkçe kullanabilirsiniz.