Okey Golden Android Mobil İnternetsiz Okey İndir

Yorum Yazın

Okey Golden ile Android mobil cihazınızda internetsiz okey oynayabilirsiniz. Sadece bir sefer internet bağlantısı kurarak Android cihazınıza kurmanız yeterlidir.

Diğer tüm oynamalar için ayrıca internete bağlanmanıza gerek kalmaz istediğiniz zaman tek başınıza cihaza karşı oynayabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı ve hareketlerin seriliği oyunda dikkatleri üzerine çekiyor ayrıca HD grafik ve ses özelliği sayesinde oyun zevke düşünüyor diyebilirim. Oyunu internetsiz oynayabileceğiniz gibi 3G, WiFi, Wireless ya da Edge üzerinden de oynayabiliyorsunuz.

Online olarak oynayacağınızda misafir giriş yaparak ya da üye olarak oynayabilir, oyuncu seviyesini seçebilir, listede kaçıncı olduğunuzu görebilir, kısa yol tuşları ile oyun serililiği hızlandırabilmeniz de mümkün.

Oyun sırasında çevrimiçi olarak bağladığınızda diğer kullanıcıları arkadaş olarak ekleyebilir, ileri tarihte oyunu oynamanız için randevulaşa bilir ve istediğiniz kullanıcıyı rahatsız etmeden mesajlaşabilirsiniz. Mesajlaşacak kişilere oyunda tavsiyem diğer kullanıcıları uygunsuz mesaj atmayınız ya da hoşuna gitmeyeceği sözlerden kaçınız. Eğer oyunda şikayet alırsanız oyundan atılmanız ve kullanıcı girişiniz operatörler tarafından tamamen engellenebilir.

Bu şekilde bayan kullanıcılar için de uygundur. Bayan kullanıcılar oyun içerisinde kendisini rahatsız eden diğer kullanıcıları şikayet edebilmektedir. Oyunda sizi rahatsız eden kişiyi siz engelleye bileceğiniz gibi tamamen oyundan atılmamasına da sebep olabilirsiniz.

Oyun içerisinde seviyenizi yükseltebilir, bonus puanlarınızı biriktirerek oyun aksesuar ya da özelliklerinin gelişmesinde puanlarınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Seviye artırmak ya da puan kazanmak için Online ve kayıtlı kullanıcı olmanız şarttır.

Okey Golden Android Mobil İnternetsiz Okey İndir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.