Okey + İndir Ücretsiz Bilgisayara Karşı Okey Oyunu

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 9 saniye

Yorum Yazın

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bilgisayara karşı oynayabileceğiniz okey oyunudur Okey +. Bu oyun ilk olarak Aralık 2002 tarihinde yayınlandı bu ilk sürümüydü. 2003 ve 2005 senelerinde ise bazı özellikler eklendi pek farklılıkta yoktu diyebilirsiniz. Bu indireceğiniz sürümü ise Haziran 2015 senesinde yayınlandı. Diğer versiyonlardan farkı ise sadece görsellik değişikliği, menüler daha büyük ve diğer versiyonlara göre daha kolay kullanım.

Menülerin kullanımıda oyun yeni menüsünü kullandığınızda yeni oyunu başlatırsınız, skor menüsünden en yüksek puan durumunuzu görebilir, diz menüsünden otomatik olarak elinizde ki taşları bilgisayara dizmesini isteyebilir, çitf menüsünde ise çifte gidebilirsiniz.

Ayrıca gizle ve çık menüleri var bunlarda size kaçamak oyun oynuyorsanız gizle dediğinizde hemen saatin olduğu durum çubuğuna atacaktır tekrar devam butonuna bastığınızda ise oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Gizle butonu oyunu tamamen durdurur siz istemediğiniz müddetçe oyun başlamaz.

Okey + İndir

İlk başlangıçta bilgisayarınıza kurulumu nasıl yapacağınız bilgisini verelim istiyoruz. Kurulum oldukça basit indirdiğiniz rar arşiv dosyasını bilgisayarda açınız ve kurulumu başlatınız. Kurulum başlarında ek programları kurmanızı size soran ekranlar gelecektir. Bu ekran iki adet ek programlar oyun ile alakalı olmayan programlar bunları pasifleştirerek kurmayabilirsiniz.

Okey + İndir Ücretsiz Bilgisayara Karşı Okey Oyunu Kısayol Ayarlaması Ekranı

Diğer kurulum aşamalarında ise kullanım koşullarının ve kısayol ayarlamaların yapıldığı kurulum ekranı gelecektir. Kullanım koşullarını kabul ederek, kısayol sorgularınıda eğer masaüstü ve başlat menüsünden oyunu çalıştırmak istiyorsanız seçimleri yapmalısınız.

Okey + İndir Ücretsiz Bilgisayara Karşı Okey Oyunu Kurulum Ekranı

Bu işlemlerden sonra kurulumu yapmanız için sizden onay isteyecektir. Onay kurulum ekranınında kurulum onaylayarak kurulumu bilgisayarınıza yapmalısınız.

Oyun içerisinde geniş yardım menüsü de bulunmakta bu yardım için menüsünden yararlanma, oyun ayarları, oyun kurallarını ve nasıl oynayacağınızı detaylı olarak görebilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup sınırsız kullanabilir ve istediğiniz şekilde dağıtabilirsiniz bunu yardım sayfasında yazarın lisans menüsünden de görebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.