Okey Kurulumsuz Online Kameralı Sohbetli Oyna

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 22 saniye

Yorum Yazın

Okey oyunu internet üzerinden diğer kullanıcılar ile birlikte kameralı ya da yazışmalı olarak oynamak isteyenler için çevrimiçi standart okey oyunu indirerek kurulumsuz bir şekilde sadece kendi dosyasını çalıştırarak oynayabilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup üyelik zorunluluğu yoktur. İster üye olarak oynayabilir isterseniz hayalet yani misafir kullanıcı olarak oynayabilirsiniz.

Oyunu beğenirseniz muhtemelen beğeneceğinizi düşünüyorum biraz önce oynadım gayet zevki üye olursanız sürekli aynı üyelik girişinizi kullanarak oynayabilir, bir kaç el atarım fazla oynamam derseniz hayalet / misafir giriş yaparak oynayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durum.

Okey Online Programını İndirin

Oyunda kameranızı ve mikrofonunuzu takarak görüntülü ve sesli arkadaşlar ile oynayabilmeniz mümkünken kamera ve ses imkânı olmayanlar yazışma ile iletişime geçebilirler.

Oyunda iki giriş türü var birisi Normal kullanıcı girişi diğer ise iş yerinden girenlere özel hazırlanmış olan Firewall kullanan network ile giriş seçiminizi yaparak oyuna devam ediniz.

Okey Kurulumsuz Online Giriş Ayarlamaları

Diğer ekranda size kayıtlı giriş, misafir giriş mi yapacağınızı soran ekran göreceksiniz. İlgili seçimi yapabilir. Yeni üye olacaksanız “Üye Ol” butonuna basarak yeni üyelik işlemlerini yapabilir tekrar aynı sayfada üyelik için girmiş olduğunuz bilgileri “Kayıtlı Giriş” butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Hayalet oyuncular geçici oyuncular direk “Misafir Giriş” demeleri oyunda yeterli olacaktır. Oyunun bu şekilde basitçe giriş yaparak oynayabiliyorsunuz. Oyunu indiriniz ve sadece çalıştırınız kurulum gerektirmez direk olarak çalışır.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.