Online Dama Oyna Ücretsiz ve Kurulumsuz

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın

İnternet üzerinden online olarak diğer kullanıcılar ile oynayabileceğiniz Dama oyunudur. Oyun tamamen ücretsiz ve popüler oyun servis sağlayıcısı olan Cik Cik tarafından üretilmiştir.

Oyunda aynı zamanda mesajlaşma ve kamera ile oynama imkânını bulabiliyorsunuz. Kameranız var ise kamerayı açarak diğer oyunculara kendinizi gösterebilir kameranız yok ise mesajlaşma yoluyla iletişime kurabilmeniz mümkün. Kameralı olarak daha zevkli olduğunu söyleyebilirim.

Odada bulunan kişileri oyuna girmeden toplu bir şekilde görebilirsiniz bu da oyunu arkadaşınız ile oynamak veya tanıdık birisi ile daha önceden oynadığınız birisi ile oynamak istiyorsanız işinize yarayacak bir özelliktir.

Profil resminizi ekleyebilir, özel masa açarak istediğini kişileri oyunu alabilir, oyunu başlatabilir, o anda çevrimiçi olmayan ekli olan arkadaşlarınız ile mesaj atarak randevulaşa bilir, odalara arasında dolaşabilir, arkadaş veya diğer ilginizi çeken kullanıcıların en son ne zaman Dama oyununa girerek oynadıklarını görebilmeniz mümkün.

Oyunu sürekli olarak oynuyorsanız üyelik işlemlerinizi yaparak giriş yapmanızı önermekteyim. Eğer sadece bir kaç kez oynarım sıkılırsam sevmezsem daha oynamam derseniz ziyaretçi olarak da oynayabilmeniz oyunda mümkün.

Aktif oyuncu sayısı baya yüksek 100 üzeri sadece Dama oyuncusunu o anda görebiliyorsunuz. Uzman oyuncular ya da amatör oyuncular ile dama oynamanın zevkini yaşamak istiyorsanız bu ücretsiz olan oyun sizin ilginizi çekeceğini düşünüyorum.

Online Dama Oyna Ücretsiz ve Kurulumsuz İndir

Oyunu indirdikten sonra kurmanıza gerek yoktur. Sadece indirmiş olduğunuz zipli dosyayı açarak oyunu bilgisayarınızda kurulumsuz ve ücretsiz olarak anında oynayabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.