Online ve Eşli Batak (İhale) Oyunu Kurulumsuz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın

Online olarak internet üzerinden eşli batak diğer ismi ile ihale oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.

Oyun tamamen bilgisayarınıza kurmadan sadece indirerek .Rar dosyasını açınız ve içerisinde yer alan exe dosyası ile oyunu açabiliyorsunuz. Ayrıca kurulum gerektirmez bir dosya ile rahatlıkla eşli ve çevrimiçi ihale oynamanın zevkini yaşayabilirsiniz.

Online ve Eşli Batak (İhale) Oyunu Kurulumsuz İndir

Oyunu üyelikli oynayabileceğiniz gibi üyelik işlemleri ile hiç uğraşmadan misafir kullanıcı olarak da oynayabilirsiniz. Dikkat ettiyseniz kurulum ve misafir kullanıcı özellikleri ile canınız sıkıldı bir el batak oynayayım dediniz bu oyun ile kısa süre hiç bir uzun, uzun kurulum ve üyelik işlemleri ile uğraşmadan misafir giriş yaparak anında oynayabilmeniz mümkün.

Oyun içerisinde kameranız var ise takın kameralı sohbet yapın, mikrofonunuz mu var takın sesli olarak ihale oynayın her ikisi de yok ve iletişim mi kurmak istiyorsunuz yapımcı bunu da düşünmüş kamera ve ses cihazı olmayanlar da metin olarak oyunda diğer oyuncular ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Diğer özellikleri ise oyunda arkadaş ekleme, arkadaşınız çevrimdışı yani o an yoksa mesaj atma, oyun için ileri tarihle birlikte belirleyerek oynama, tek kişilik bilgisayara karşı oynama gibi birçok özellik bulunmaktadır.

Bilmeyenler içinde oyun içerisinde batak oyunu nasıl oynayacağınızı detaylı bir şekilde yapımcı tarafından anlatılmış. Yeni oyuncu ya da ihale oyunu öğrenmek istiyorsanız okuyarak öğrenebilir yeni sizin gibi amatör kullanıcılar ile oyun oynayabilirsiniz. Çok yönlü ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bu ihale oyunu size keyifli dakikalar geçirmenize neden olabilir denemekte fayda var.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.