Online Kafa Topu Android Apk İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın

Online Kafa Topu Türkler tarafından yapılmış olan çevrimiçi olarak arkadaşlarız veya çevrim için diğer kullanıcıları ile oynayabileceğiniz ücretsiz android oyundur.

Oyunda yüze yakın futbolcu bulunmakta bu futbolcuların ayrı, ayrı güçleri ve aksesuarları bulunmakta. Siz farklı güçlere sahip olan bir futbolcu seçerek internet üzerinde diğer futbolcu ile kafa topu maçı yapmayı amaçlıyorsunuz. Maç kazandıkça size özel güç ve aksesuarlar veriliyor ne kadar fazla maç kazanırsanız gücünüzde buna bağlı olarak katlanarak artıyor ve rakiplerinizi daha kolay yenebiliyorsunuz.

Online Kafa Topu Android Apk İndir

Oyun içinde sizlere etkinlik, performans artırıcı, ateşli şut atma, buzlanma ile donma, büyük kale ile daha rahat gol atabilme, sizi görünmez yapacak fırsat bonusu ve klon yani size benzer diğer bir kaleci kalenizi korumaktadır. Bu yazdıklarımızı oyun içerisinde rakiplerinizi yendikçe veya fırsat bonusları ile elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca oyunda bilgisayara karşı internetsiz yani çevrim dışı oynayabilme imkanınızda var internet olmadığında bilgisayara karşı çevrimdışı oynayın kurallar ve güç seviyeleri yine aynı. Rakibiniz internetten değil bilgisayar farkı bu.

Online Kafa Topu Türk yapımı olduğundan oynayan rakip oyuncularınız ise Türklerden olacaktır. Buda oyuna farklı bir eğlence katıyor, Kardeşlik müsabakası yapın, akşam saat 19:00 sezon maçlarına katılan, sosyal ağ üzerinden paylaşım yapın veya etkinliklerde yer alarak daha fazla altın kazanın.

Sosyal ağ üzerinden giriş yapabilmeniz için facebook hesabınızı olması gerekmektedir. Facebook hesabınız ile giriş yaptığınızda Altın ve diğer etkinlikleri daha rahat takip ederek daha fazla altın ve güç kazanabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.