Online Kameralı King Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 22 saniye

Yorum Yazın

Online ve kameralı olarak oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz King oyunudur. Misafir giriş olarak oynayabildiğiniz gibi kayıt olarak da ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Arkadaş ekleme, çevrimdışı arkadaşlara mesaj gönderme, oyun için ileri bir zamanda arkadaşınız ile oyun için randevu alma, istediğiniz onlarca odadan istediğiniz odaya giriş yapma, arkadaşınızı en son ne zaman online olarak başkaları ile oyun oynadığını görebilme gibi daha bir çok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Online Kameralı King Oyunu İndir

Oyunu başlatmak için kurulum yapmanıza gerek yok sadece sıktırılmış dosyayı bilgisayarınızda açınız ve başlatınız bu kadar kolay ayrıca bir ayar yapmanıza da gerek yoktur.

Oyuna acemi ve uzman kişilere özel oda hazırlanmıştır oyunu biliyor ve iddialı iseniz uzman kişilerin bulunduğu ortama girerek oynayabilir yeni oyuncu iseniz oyun içerisinde nasıl oynanacağını detaylı bir şekilde yardım dosyasından öğrenebilir ve amatör kullanıcıların bulunduğu ortamda sizde oynayabilirsiniz.

Oyunda yeni ve eski tarz King oyunu seçebiliyorsunuz. Eski tarz King oyunu biraz daha sadece oyun oynama için hazırlanmış olup yeni ise eski göre daha gelişmiş grafikler ve menülerle size hizmet etmek amacı ile hazırlanmış. Oyunu internet olmadan tek başına bilgisayar ile karşı karşıya çevrimdışı da tek kişilik oynayabiliyorsunuz. Sürekli olarak oynamak isteyenlere tavsiyem oyunu üyelik yaparak üyelik girişi ile oynamanız olacaktır. Bu şekilde oyunda puanlarınız ve diğer aktiviteleriniz kayıt edilerek oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.