OpenIV Modu İndir [Resimli Kurulum]

OpenIV modu, GTA ve Max Payne oyunlarından verilen modları düzenlemenize modları eklemenizi yardımcı bir moddur. Bu modu yüklediğinizde GTA ve Max Payne için OpenIV gerektiren modları daha rahat ve kolay bir şekilde yükleyebileceksiniz.

Şimdi indirme linkinden başlayarak modu nasıl kuracağınızı ve çalıştıracağınızı size anlatacağız.

OpenIV Modu İndir

İndirmiş olduğunu ovisetup.exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız. Karşınıza iki adet dil seçimi çıkacaktır. Birisi İngilizce diğer ise Rusça dil seçimini yaparak kuruluma devam ediyoruz.

OpenIV Modu Kurulumda Dil Seçimi

Kuruluma devam ettiğinizde size kullanım koşullarını kabul etmeniz gereken ekran gelecektir. Burada kullanım koşullarını kabul ederek kuruluma devam ediyoruz arkadaşlar.

Diğer bir ekranda modu bilgisayara nereye kuracağınızı ve kısa yol oluşturmak istediği ekranı göreceksiniz burada da herhangi bir değişlik yapmadan mod kuruluma devam ediyoruz arkadaşlar.

OpenIV Modu Kurulum Ayarlaması

Bu işlemden sonra bilgisayarınıza modu kurması için gerekli tüm dosyaları internet üzerinden indirmeye başlayacaktır. İndirme işleminin tamamen bitmesini bekliyoruz.

OpenIV Modu Kurulum Sonu

İndirme işlemin hemen arkasında da bilgisayara kuracak ve kurulumu bitirmenizi isteyecektir “Close” butonuna basarak kurulumu bitirelim.

Ever arkadaşlar şu anda bilgisayarınızda OpenIV kurulumunu tamamen yaptınız burada yapacak tek işlem kalıyor artık OpenIV programını çalıştırarak düzenlemek istediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz oyunu seçmek olacaktır. Hangi oyunu seçerseniz o oyunda bulunan modlar üzerinde değişiklik yaparsınız. OpenIV açtıktan sonra her mod için ayrı, ayrı yükleme yerleri modların içerisinde yazar siz indirdiğiniz modda yükleme yerini inceleyerek OpenIV ile modu değiştirebilir yükleyebilirsiniz.

Etiket(ler):