Oynaması Ücretsiz Oyun Brawlhalla Sistem Gereksinimleri

Brawlhalla oyunu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için sistem gereksinimleri hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz.

Oyunun sistem gereksinimlerinden önce oyun Steam üzerinden yaklaşık 9 aydır ücretsiz olarak oynaması ücretsiz oyunlar arasında yer aldığını söyleyeyim. Alt tarafta bulunan sistem gereksinimlerini bilgisayarınız karşılıyorsa Steam kendi sitesinden Brawlhalla oyununu aratarak ve Steam üyeliğiniz ile giriş yaparak oyunu bilgisayarınıza indirebilir ve tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunu indirmek için Steam üyeliğinizin olması gereklidir arkadaşlar Steam üyeliğiniz yoksa ise site içerisinde Steam kayıt ve üyelik hakkında yazımıza yer vermiştir oradan detaylı olarak okuyabilir bilgi sahibi olarak Steam üye olma işlemlerini edinebilirsiniz. Steam üyeliği tamamen oyun gibi ücretsizdir. Her şey ücretsiz yani bu gerçekten oyun severlerin hoşuna gidecek bir yazı olmuştur.

Brawlhalla Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • Bellek: 1 GB RAM bellek bilgisayarınızda takılı olması gerekmektedir.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş bant İnternet bağlantısı.
  • Hard Disk Kapasitesi: 200 MB kullanılabilir boş alan olması yeterlidir.

Önerilen:

  • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri ram bellek kullanıcı iseniz oyunu daha hızlı oynayacaksınız.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş bant İnternet bağlantısı.
  • Hard Disk Kapasitesi: 200 MB alan bilgisayarınızda olması gereklidir.

Oyunun sistem özelliklerinde verilmeyen işlemci, ekran kartı ve ses kartı ise standart yani her işlemci, ekran kartı ve diğer aygıtlarda çalıştığı için ayrıca verilmemiştir. İnternet bağlantısı, ram bellek ve hard disk kapasitenizi yetmesi oyunu oynamanız için yeterlidir.

Etiket(ler):