PacMan İleri Çevrimdışı Chrome Tarayıcı Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

PacMan İleri pacman oyununu internetiniz olmadan internet tarayıcıları olan popüler internet tarayıcısı Chrome ile oynayabileceğiniz oyun eklentisidir.

Oyunda etrafta bulunan tüm noktaları yiyerek nokta bırakmayacak bir şekilde bölümde ki canavarlara da çarpmadan diğer bir üst seviye geçmeniz gerekiyor.

Chrome PacMan hız ve beceri gerektiren tamamen ücretsiz ve dediğim gibi internetiniz olmadan bilgisayarınızda oynayabileceğiniz keyifli dakikalar geçirebileceğiniz zamana karşı yarışabileceğiniz hoş bir oyundur.

PacMan İleri Çevrimdışı Chrome Tarayıcı Oyunu İndir

Oyunu indirmek ve Chrome internet tarayıcınıza kurmak basittir. Yapmanız gereken Chrome ile açarak eklenti sayfasına geçiniz. Burada eklentiyi yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunda size bir kaç taktikte vermek istiyorum. Oyunda ilk olarak kenarlarda bulunan yemleri toplama çalışın.

Sizi öldürmek isteyen canavar genelde ortalarda dolanır canavar ortalarda dolanırken siz bunu bir fırsat olarak değerlendirerek kenarlarda bulunan tüm noktaları bitirin. Canavar kenarlara geldiği zamanda ortalara giderek ortada bulunan noktaların tamamını bitirmeye çalışın. Hepsi bittikten sonra diğer bir seviyeye geçersiniz.

Her seviyede gittikçe daha zorlaşan seviyelere geçersiniz oyunda tabi ki ama bir üst seviyeye zor yaparak oyunu daha keyifli hale getirmek. Bu sizin için zor olacağını sanmıyorum. Önceden de Pacman oynuyorsanız kolaylık seviyeleri atlayacağınızı düşünüyorum. Burada canavarlar fazlalaşacaktır üstlerine gitmeden sakin oynayarak diğer alanda bulunan sarı noktaları ya da renkli noktaları yiyerek seviye atlayın. Her yediğiniz noktalar ve geçtiğiniz seviyelerde puan kazanırsınız başarınızda puanlarınız ile doğru orantılıdır kolay gelsin arkadaşlar.

Konu Kategorisi: Yamalar Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.