Pang! 3 (Euro 950601) CPS1 Rom Dosyasını İndir

Yorum Yazın (2 Yorum)

Pang! 3 1993 senesinde yayımlanmış olan balon patlama nostalji atari salonunu oyunudur. Oyunda amacınız büyük ya da küçük olan balonlara ateş ederek patlatmak ve diğer seviyeye geçmek.

Her seviye sonunda başka bir seviyeye geçersiniz. Bir sonra ki seviye bir önceki seviyeden daha zor olacaktır. Oyunda size özel bonuslar verilmekte. Bu bonusları alarak oyun gücünüzü artırabilirsiniz. Pang! 3 oyununda birçok kahramanından istediğinizi seçebiliyorsunuz. İsterseniz iki kişi birden de oyunu oynayabiliyorsunuz.

Pang! 3 (Euro 950601) CPS1 Rom Dosyasını İndir

Oyunu oynayabilmeniz için Kawaks emülatör programını kullanabilirsiniz. Kawaks bilgisayarınızda varsa alt tarafta anlattığımız işlemleri uygulayarak rom dosyasını çalıştırın eğer yoksa sayfa içerisinden indirerek alt tarafta anlatılanları uygulayabilirsiniz.

Bu rom dosyasını Kawaks emülatör programında Roms klasörünün içerisinde Cps1 klasörünün içerisine ismini değiştirmeden ve açmadan direk olarak kopyalayınız.

Kopyalama işlemi bittikten sonra Kawaks Emülatör programı giderek programı açınız ve menülerden File ve Load Game menüleri kullanarak çıkan oyun listesinde cps 1 sistem karşınıda yer alan Pang! 3 (Euro 950601) seçimini yaparak bilgisayarınızda başlatınız.

Kawaks emülatöründe Pang! 3 bir çok serisi bulunmakta bu rom dosyası için siz Pang! 3 (Euro 950601) seçimini seçmeniz gerekli. Rom dosyası sadece Pang! 3 (Euro 950601) çalıştırır nedeni ise bu arşiv dosyasının (Euro 950601) olarak ayarlanmasındandır. Siz listede bu verdiğimiz oyun adını bularak çalıştırmalısınız.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

    • Moderatör GörevliYanıtla

      Selam Ali Bey, iyi ramazanlar. Kawaks için F3 ve F1 tuşları ile giriş yaparak, Enter tuşu ile devam ediyorsunuz. Bu Kawaks için starndart tuşlardır.

      Kawaks tuş ayalarmalarını Oyun (Game) menüsünden tuş ayarlama alanından değiştirebilirsiniz. Kawaks emülatör değil farklı bir etörse yazınız ondan da nasıl başlatağınızı anlatalım.