Pang! 3 Oyunu CPS1 Rom Dosyasını İndir

Yorum Yazın

Pang! 3 1993 senesinde yayımlanmış olan balon patlama nostalji atari salonunu oyunudur. Oyunda amacınız büyük ya da küçük olan balonlara ateş ederek patlatmak ve diğer seviyeye geçmek.

Her seviye sonunda başka bir seviyeye geçersiniz. Bir sonra ki seviye bir önceki seviyeden daha zor olacaktır. Oyunda size özel bonuslar verilmekte. Bu bonusları alarak oyun gücünüzü artırabilirsiniz. Pang! 3 oyununda birçok kahramanından istediğinizi seçebiliyorsunuz. İsterseniz iki kişi birden de oyunu oynayabiliyorsunuz.

Pang! 3 Oyunu CPS1 Rom Dosyasını İndir

Oyunu oynayabilmeniz için Kawaks emülatör programını kullanabilirsiniz. Ayrıca bu oyun MAME Emülatör programında da çalışacabilmektedir. Burada en kolay çalıştıracağınız emülatör programı Kawaks, Kawaks bilgisayarınızda varsa alt tarafta anlattığımız işlemleri uygulayarak rom dosyasını çalıştırın eğer yoksa sayfa içerisinden indirerek alt tarafta anlatılanları uygulayabilirsiniz.

Bu rom dosyasını Kawaks emülatör programında Roms klasörünün içerisinde Cps1 klasörünün içerisine ismini değiştirmeden ve açmadan direk olarak kopyalayınız.

Kopyalama işlemi bittikten sonra Kawaks Emülatör programı giderek programı açınız ve menülerden File ve Load Game menüleri kullanarak çıkan oyun listesinde cps 1 sistem karşınıda yer alan Pang! 3 (Euro 950601) seçimini yaparak bilgisayarınızda başlatınız.

Kawaks emülatöründe Pang! 3 bir çok serisi bulunmakta bu rom dosyası için siz Pang! 3 (Euro 950601) seçimini seçmeniz gerekli. Rom dosyası sadece Pang! 3 (Euro 950601) çalıştırır nedeni ise bu arşiv dosyasının (Euro 950601) olarak ayarlanmasındandır. Siz listede bu verdiğimiz oyun adını bularak çalıştırmalısınız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.