Party Panic Oyunu Sistem Gereksinimleri

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 21 saniye

Yorum Yazın

Party Panic oyunun Steam tarafından sunuldu arkadaşlar. Gerçi oyun baya sunulanı çok oldu ama bu aralar popüler Steam oyunları arasında olduğundan sizlere oyunun sistem gereksinimlerini ve oyunun satış fiyatını konu olarak almak istedim.

Oyunun Steam hesabınız ile Steam’in Party Panic sayfasından 19.50 Türk Lirasına satın alabiliyorsunuz. Bunun için Steam hesabınızda olması gerekiyor. Steam giriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa Steam resmi sitesine giderek sayfada Steam üyeliğinizi ücretsiz olarak oluşturabilir. Yine Steam sayfasından Steam’i bilgisayarınıza indirerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Şimdi de oyunun sistem gereksinimlerini sizler sunayım arkadaş burada yer alan sistem gereksinimleri ise en az olması gereken özelliklerin olduğunu önceden bilmenizi isterim.

Party Panic Oyunu Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 veya Windows 10 bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.
  • İşlemci Hızı: Tek çekirdek olması yeterli oyunda işlemci hızı o kadar önemli değil neredeyse tüm işlemcilerde sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yani işlemci özelliğini geçebilirsiniz.
  • Bellek: 4 GB RAM ram bellek ve daha üstü ram bellek bilgisayarınızda takılı ise yeterli. Düşük ram bellek gerektiren bir oyundur.
  • Ekran Kartı: Dedicated GPU ekran kartı önerilmektedir.
  • Hard Disk Kapasitesi: 500 MB kullanılabilir alan olması bilgisayarınızda yeterli. Oyunun kapasite okuduğunuz gibi çok düşük oyun kurma konusunda kapasite sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. Bir çok bilgisayar kullanıcıları bilgisayarı en az 250 GB. olduğunu düşünürsek oyunu rahatla bilgisayara kurabilecek kapasite sahipsinizdir sanırım.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.