Party Panic Oyunu Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın (12 Yorum)

Party Panic oyunun Steam tarafından sunuldu. Oyun çıkarılalı çok oldu ama bu aralar popüler Steam oyunları arasında olduğundan sizlere oyunun sistem gereksinimlerini sizlere burada konu olarak ele almak istiyoruz.

Alt tarafta verilen sistem gereksinimleri en az olması gerekli olan sistem gereksinimleridir. Sistem gereksinimleri listeden daha düşük cihaz kullanıcıları ne yazık ki oyunu oynayamayacak veya çok yavaş oynayacaklardır. Üstü cihaz kullanıcıları ise oyunu hızlı ve sorunsuz bir şekilde oynayabileceklerdir. Sistem gereksinimleri detaylarına bakalım.

Party Panic Oyunu Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 veya Windows 10 bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.
 • İşlemci Hızı: Tek çekirdek olması yeterli oyunda işlemci hızı o kadar önemli değil neredeyse tüm işlemcilerde sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yani işlemci özelliğini geçebilirsiniz.
 • Bellek: 4 GB. RAM ram bellek ve daha üstü ram bellek bilgisayarınızda takılı ise yeterli. Düşük ram bellek gerektiren bir oyundur.
 • Ekran Kartı: Dedicated GPU ekran kartı önerilmektedir.
 • Hard Disk Kapasitesi: 500 MB kullanılabilir alan olması bilgisayarınızda yeterli. Oyunun kapasite okuduğunuz gibi çok düşük oyun kurma konusunda kapasite sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum. Birçok bilgisayar kullanıcıları bilgisayarı en az 250 GB. olduğunu düşünürsek oyunu rahatla bilgisayara kurabilecek kapasite sahipsinizdir sanırım.

Sistem gereksinimleri detayları bu şekilde sistem gereksinimleri hakkında tüm sorularınızı bizlere sayfadan sorabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri normal bir bilgisayar kullanıcısının dahi yüksek hızda da olması bilgisayarı oynayabileceğini düşünüyoruz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 12 Yorum

 1. Tarık Öncü Yanıtla

  Güzel bir oyun sistem gereksinimleriniz karşılıyorsa oynayın derim.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Fuat Bey, sadece ekran kartı yetmez diğer sistem bilgilerinizi de verseydiniz bakardık. Sadece ekran kartınıza göre oyunu karşılar sorun olmaz.

   Diğer sistem gereksinimlerinizi verirseniz onları da cevaplarız. Karşılayıp karşılamadığını siz biliyorsanız yazmanıza gerek yoktur.

 2. Mehdi Şaşmaz Yanıtla

  Bende Party Panic 1 PC’den 2 kişi nasıl oynanır, onu bilmek istiyorum.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Mehdi Bey, oyun ayarlarından multiplayer var mı bilmiyoruz bu oyunu iki kişilik oynama ihtiyacı hiç duymadık. Eğer iki kişilik oynanıyorsa Multiplayer ayarlarından yapabilirsiniz.