Phantomers Oyunu İndir + Görsel Anlatım

Phantomers oyunun PC üzerinden tüm Windows işletim sisteminde nasıl kuracağınızı görsel olarak size anlatacağım arkadaşlar şimdi oyunun kurulumunu başlatmak için indirmeden başlayalım.

Phantomers Oyunu İndir

İlk kurulum sırasında tek pencere kurulumu yapabilmeniz için indirici programı kurulumu devam edebilmesi için bazı ufak dosyaları indirecektir. Tek kurulum penceresi gelene kadar bekleyiniz yaklaşık olarak 30 saniye ya da 1 dakika sürer.

Phantomers Oyunu Kurulum Ekranı

Kurulum penceresi açıldıktan sonra yapmanızı gereken oyunu bilgisayarda kurulum yerini belirlemek ya da onaylayarak ilerlemek olacaktır.

Kurulum başladıktan sonra internet üzerinden kurulum için gereken dosyalar bilgisayarınıza inecek ve bir taraftan da oyunu çalıştırma için gerekli olan dosyalar kurulum yerinizi yüklenmeye başlayacaktır. Başta da söylediğim gibi tek kurulumlu bir aşamada arkadaşlar. Kurulum tamamen bitmesini bekleyerek oyunu başlatmanız yeterli.

Tek kurumlu pencere ayrıca yardım sayfasını bulabilir detaylı Phantomers oyunu hakkında yardım sayfasını açarak okuyabilir, kurulumu duraklatabilir daha sonra kuruluma devam edebilir, kurulumu alt tarafa atarak gizli bir şekilde kurulumun devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Oyunun kurulumu tamamen yapabilmesi için kurulum ekranı kurulum ekranını kesinlikle kapatmayın tamamen bitmesini bekleyiniz ve bilgisayarınızı kapatıp açmayınız. Herhangi bir sebeple kurulum kesilir kurulum ekranı kapanırsa yine bu kurulum dosyasını çalıştırarak kaldığınız yerden klasör içerisinde silmediğiniz müddetçe devam edebilirsiniz.

Ayrıca masa üstünde indirme yarıda kaldığında Phantomers İndirici sürdür kısa yolu kullanarak da oyun kurulumuna devam edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.