Piano Tiles 2 İncelemesi

Aslında her kişinin içinde bir oyun oynama hevesi vardır. Bu oyunlar kişiden kişiye farklılık gösterdiği gibi ne amaçla ve ne gibi kategoride olduğu hiç fark etmez. Peki günümüzde insanlar nerede ve ne tür oyunlar oynamayı tercih ediyorlar.

Birçok oyun şirketleri tasarlamış oldukları oyunları için mobil sürümlerini çıkartmayı ihmal etmiyorlar. Bunun sebebi bilgisayar oyunlarına nazaran mobil oyunlar daha çok kullanıcılar tarafından seviliyor ve kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu sebeple oyun sahipleri çıkartmış olduğu oyunların mobil sürümlerini de kısa sürede ücretli veya ücretsiz bir şekilde çıkartma taraftarıdır. Aslında oyun ücretli veya ücretsiz olması şirketler için bir farklılık olduğunu söyleyemem.

Ücretli versiyonda satın almanız durumunda şirket zaten para kazanıyor ve böylelikle sadece oyun içi satın alımlardan ekstra gelir elde ediyor. Diğer türlü ise ücretsiz olarak almanız durumunda oyun içi ekstra satın almalar haricinde bir de reklâmlar ile savaşıyorsunuz.

Savaşan kişi tabi ki de sizsiniz çünkü oyun sahipleri izlediğiniz her reklâm üzerinden para kazandığını unutmayın.
Aynı zamanda günün her şartında ve her yerinde oynamaya uygun bu oyunlar kullanımı kolay ve rahat olduğunu unutmayın. Mobil olarak yüklediğiniz oyunları otobüste, teneffüste ya da iş yerinizde oynayabileceğinizi unutmayın.

Gelelim asıl konumuza Piano Tiles 2. Piano Tiles 2 ismi ile sunulan ve oyun içi harika bir tasarıma sahip olan bu oyun birçok oyunun aksine büyük bir beceri ve aile ortamında oynamak için son derece uygun bir oyundur. Bir nevi kayan notlara basarak çalınan ritmi doğru ve eksiksiz çalmak hedeftir. Yukarıdan aşağıya doğru kayan 4 sütunlu nota tablosuna tam zamanında ve doğru şekilde basmayı iyi bilmelisiniz. İlerleyen zaman da hıza yetişmekte zorlanacağınızı ve çok hızlanacağını unutmayın.

Etiket(ler):