Pixel Worlds Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Pixel Worlds Steam üzerinden oynanmaya sunulan oynaması ücretsiz oyunlardan birisidir. Bu oyun çok yönlü ve çok oyunculu bir sandbox oyunudur.

Oyunda diğer oyuncularla iletişime geçebilir, ticaret yaparak bir şeyler alıp satabilir ya da yeni oyun kurarak istediğiniz yerde oynayamaya başlayabilirsiniz. Çevrimiçi oyun olan Pixel Worlds tamamen ücretsiz ve kısıtlama sınırı yoktur. Reklâm içermez uygulama içi satın alma yoktur. Bu oyunun oynayabilmeniz için bilgisayarınızın sistem gereksinimleri ise şu şekilde olmalı;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / üzeri.
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD X2 64 2.0 Ghz üzeri işlemci oyunu hızlı oynamanızda yeterli.
  • Bellek: 2 GB RAM ya da daha fazlası.
  • Ekran Kartı: 256 MB HD 2600 veya 256 MB Nvidia 7900 bunun üzeri ekran kartı içinde uygundur.
  • İnternet: Normal bir internet bağlantısı.
  • Kapasite: 300 MB üzeri yerinin olması yeterli 300 MB. ve 1 2 MB. daha fazla yer ile rahatlıkla oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Fazla yer kaplamamaktadır.

Yukarıda gördüğünüz üzere Pixel Worlds Sistem Gereksinimleri baya düşük buda önceki çıkarılmış bilgisayarda dahi oynasanız oyunu sorunsuz bir şekilde oynayacağınız anlamına gelmektedir.

Oyunu indirerek oynamanız için Steam hesabınız olması gerekmektedir. Steam hesabı ile indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Steam hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturarak verdiğimiz sayfaya gidebilirsiniz. Steam hesabınızı ise tamamen ücretsiz mail ya da telefon numarası ile ücretsiz 5 dakikada Steam sitesinde yapabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.