Pla_toon Oyunu PC Gereksinimleri Belli Oldu!

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 18 saniye

Yorum Yazın

Pla_toon oyunun sistem gereksinimleri belli oldu sevgili arkadaşlar. Bu konumuzda yine sistem gereksinimlerinden pla_toon oyunu sistem gereksinimlerin neler olduğunu konu olarak detaylı bir şekilde ele alacağız.

Bu ara yaz tatilindeyiz, yaz tatilinde güzelce dinleniyoruz. Ama bu dinleme de derslerimizi ihmal etmeyi unutmuyoruz değil mi? Biz sizlere ne kadar da konu olarak oyunları site içeriği icabı oyun sunmuş olsak ta her zaman şunu söyleriz, söylemeden de yılmayacağız. En iyi konumuz ders olsun tamam mı canlarım benim, anlaştık değil mi?

Pla_toon Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri olan tüm işletim isteminde oyunu oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: Quad-core Intel ve AMD işlemci, 2,5 GHz hızına sahip işlemci üzeri veya eş değeri işlemci bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • Bellek: 4 GB RAM ve üstü en az 4 olması gereklidir.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD serisi ve daha üstün özelliklere sahip bir ekran kartı yine bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • DirectX: Sürüm 10 bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir. Kurulum değilse internet den indirerek ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir.
  • Hard Disk: 1 GB boş alan bilgisayarınızda olması yeterlidir.

Oyunun bir özelliği daha doğrusu önemli özelliği ücretsiz olması, Steam’de oyun oynaması ücretsiz oyunlar arasında baktınız sisteminiz tutuyor oyunda ücretsiz, yaz tatilinde ne güzel işte beleş oyun sizlere öneride bulunduk. Umarım hoşunuza gidecek bir oyun olur pla_toon oyunu sizin için.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.