Plight Oyunu Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Plight oyununu bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız sistem gereksinimlerin neler olduğunu detaylı bir şekilde vereceğiz.

Oyun Steam oynaması ücretsiz oyunlar arasında Şubat 2018 ayının en çok tercih edilen oyunudur. Burada sizlere sadece minimum sistem gereksinimi vereceğim arkadaşlar. Oyun zaten pek de üstün bir özellikli bilgisayar olması gerek yok. Sadece basit sistem gereksinimleri ile oyunu bilgisayarınızda rahatlıkla oynamanız mümkün.

Plight Oyunu Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemi için oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. En az işletim sisteminiz Windows 7 olması gerekmektedir.
  • Ram Bellek: 2 GB RAM olması gerekir. Üzeri ram belleklerde oyunu daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde oynarsınız. En az 2 GB. RAM bellek bilgisayarınızda takılı olması gerekmektedir.
  • Hard Disk Kapasitesi: 300 MB boş alan bilgisayarınızda olması yeterlidir arkadaşlar.

Gördüğünüz gibi sistem gereksinimleri her bilgisayarda olan sistem gereksinimlerinden. Windows işletim sistemi, ram bellek ve boş alan isteği baya, baya düşük.

Muhtemelen tüm herkesin bu sistem gereksinimlerini karşılayacağını düşünüyorum. Burada yazdığım sistem gereksinimleri başta da söylediğim gibi en az olması gereken sistem gereksinimleridir. Eğer burada olan sistem gereksinimlerinden birisinin altında bilgisayar kullanıcısı iseniz oyunu belki açabilirsiniz fakat oyunun yavaş olacağını söylemek zorundayım.

Sistem gereksinimi tutan arkadaşlarda Şubat 2018 en popüler Steam oynaması ücretsiz oyunlar arasında olan bu oyunu bilgisayarında oynamaya hazırlansın umarım oyun hoşunuza gidere nasıl olsa ücretsiz oyuna bakmakta fayda var.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.