Pool Arena Chrome Bilardo Oyunu Eklentisi İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 20 saniye

Yorum Yazın

Pool Arena Google Chrome internet tarayıcısı kullanıcıları için hazırlanmış tamamen ücretsiz olarak sunulan Chrome internet tarayıcınızda oynaya bileceğiniz bilardo oyunudur.

Bu bilardo oyun eklentisinde Amerikan bilardolarından olan 8 top ve 9 top bilardo oyunu oynaya bilirsiniz. Oyunda kontrolü fare ile yapıyor ve space tuşu ile atış yapıyorsunuz. Kurallar ise bildiğiniz bilardo oyunu kuralları.

Pool Arena Chrome Bilardo Oyunu Eklentisi İndir

Oyun tamamen ücretsiz sadece yapmanız gereken Chrome internet tarayıcınızda bu sayfayı açarak üst tarafta bulunan indirme linkinden Chrome eklenti sayfasına gidiniz. Burada sayfa üzerinden yer alan Chrome ekle butonuna basınız ve eklentiyi etkinleştirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun sadece İngilizce dil seçeneğini de sunulmaktadır ne yazık ki Türkçe dil seçeneği oyunda yok. Ama standart kelimeler olduğundan oyunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bilardo oyunu da tüm dünya için aynı kurallar üzerine oynandığı için oyunda zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum.

Grafik olarak gayet başarılı olarak hazırlanmış oyunda 300 KB. büyüklüğünde fazla yer kaplamaması çok iyi bu boyutta ki bir oyuna göre bence iyi diğer bilgisayarda kurarak oynadığınız oyunlar daha fazla yer kaplıyor yer kaplamadan hızlı bir şekilde Chrome üzerinden oyunu rahatlıkla oynamanız için bu eklentiyi kurmanızı tavsiye ederim.

Dilerseniz daha birçok bilardo oyunu site içerisinde bulabilirsiniz. Android için olan bilardolardan başlayarak bilgisayar için olan bilardolara kadar birçok bilardo oyununu “Bilardo Oyunları” sayfasında bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.