Pool Billiards‘ – Windows 10 Bilardo İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın

Pool Billiards‘ oyunu Windows 10 ve Windows 8.1 işletim sistemi için ücretsiz bilardo oyunudur.

Bu oyun Amerikan bilardo 9 top bilardo oyunudur. Zaman dolmadan mümkün olduğunca kendi toplarınızı deliklere ıstıka ile sokmanız gerekli.

Oyunu fare ve klavyenin yön tuşları ile yönetebiliyorsunuz atışları ise space tuşu ile ıstıkanızı fareniz ile hareket ettirerek deliğe denk gelecek şekilde space tuşuna basarak atışınız gerçekleştiriyorsunuz. Space tuşuna kısa süreli basarsanız yavaş vuruş uzun süreli basarsanız da hızlı vuruş yaparsanız. Unutmayın oyunda süre sınırınız var elinizde geldiğince süre sınırı içerisinde toplarınızı deliklere geçirmelisiniz.

Oyunu bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi iki kişilik olarak da oynayabilirsiniz. Oyunda sınır yok tamamen ücretsiz sadece bilgisayar Windows 10 ve 8.1 için geçerli diğer işletim sistemlerinde ne yazık ki bu oyunu oynayamazsınız.

Bu bilardo oyunu yaklaşık olarak 2 MB. büyüklüğünde bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacaktır. Ses ve grafik efektleri olarak başarılı olan bu bilardo oyunu bilgisayarınızda çok az yer kapladığı için silmenize gerek yoktur. Hatta oyun arşivinize bilardo oyunu olarak eklemenizi de tavsiye ederim.

Windows 10 ve 8.1 işletim sistemi kullananlar Amerikan 9 top bilardo oyununu tamamen ücretsiz olarak bilgisayarında sürekli oynamak isteyenler için Pool Billiards‘ Windows oyununu oynamalarını tavsiye ederim. Oyunda zevk alacağınızı düşünüyorum. Sürekli geliştirilen ve yenilen oyun olduğunu da söylemeliyim. Oyun içerisinde manüel olarak güncelleme yapabiliyor oyunu durdurabiliyor sesi açarak kapata biliyorsunuz.

Not: Bu oyun tamamen kaldırılmıştır. Site içerisinde diğer bilardo oyunlarına bakabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.