Princess of Tavern Hikayeli Tam Sürüm Oyun İndir

Yorum Yazın

Princess of Tavern hikayeli tam sürüm bir oyundur. Oyun kırmızı başlıklı kıza benzer hoş hikaye okuyarak görevleri yerine getireceğiniz bir oyun.

Oyunun hikayesi ise Prenses ormanlık bir alanda yürümektedir, yürürken karşısına kötü niyetli soyguncular çıkar bu soyguncular prensesin neyi var neyi yok hepsi alır ve oyun ormanda tek başına bıkakır. Bunu gören Prens burada prens siz oluyorsunuz Prenses’i kraliyetine davet eder ve oyna değişik görevler verilecektir.

Bundan menun kalan prens prensin mahçup etmemek için elinden geleni kraliyette en iyisi yapmaya çalışır. Yemek yapar etrafı temizler ve bunun gibi bir çok işi yapar. Siz dediğimiz gibi Prens olacak ve prensese yardımcı olmaya çalışacaksınız.

Kötü kalpli soygunculara ne oldu diye muhtemelen soracaksınız ilerleyen seviyelerde onlarla karşılacak ve onlardan bu yaptıklarını tek tek ödedeceksiniz.

Oyun nu hikaye ile başlıyor ve bu şekilde diğer hikayeler ile devam ederek gidiyor. Oyun tamamen ücretsiz ve tam sürüm özellikle hikayeli oyun arayanlara Princess of Tavern oyunu tavsiye ederim. Oyunda hem oynayacak hemde hikayeye ile oyunda zevk alacağınızı düşünüyorum.

Princess of Tavern Hikayeli Tam Sürüm Oyun İndir

Olabildiğince size verilen görevleri yapmaya kendinizi ve kraliyeti geliştirmeye özen gösteriniz. İlerleyen seviyelerde görevler daha da fazlaşarak zorlaşacaktır. Grafik ve ses efektleri oyunda gayet iyi ve yerinde ses efektleri oyuna size bğlayacak her görevinde ayrıca bir hikayesi ve hikayeden görevleri rahatlıkla çöze bileceksiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.