Princess of Tavern Hikayeli Tam Sürüm Oyun İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

Princess of Tavern hikâyeli tam sürüm bir oyundur. Oyun kırmızı başlıklı kıza benzer hoş hikâye okuyarak görevleri yerine getireceğiniz bir oyundur.

Hikâyesi Prenses ormanlık bir alanda yürümektedir, yürürken karşısına kötü niyetli soyguncular çıkar bu soyguncular prensesin neyi var neyi yok hepsi alır ve oyun ormanda tek başına bırakır. Bunu gören Prens burada prens siz oluyorsunuz Prenses’i kraliyetine davet eder ve oyna değişik görevler verilecektir.

Bundan memnun kalan prens prensin mahcup etmemek için elinden geleni kraliyette en iyisi yapmaya çalışır. Yemek yapar etrafı temizler ve bunun gibi birçok işi yapar. Siz dediğimiz gibi Prens olacak ve prensese yardımcı olmaya çalışacaksınız.

Kötü kalpli soygunculara ne oldu diye muhtemelen soracaksınız ilerleyen seviyelerde onlarla karşılayacak ve onlardan bu yaptıklarını tek, tek ödeyeceksiniz.

Oyun bu hikâye ile başlıyor ve bu şekilde diğer hikâyeler ile devam ederek gidiyor. Oyun tamamen ücretsiz ve tam sürüm özellikle hikâyeli oyun arayanlara Princess of Tavern oyunu tavsiye ederim. Oyunda hem oynayacak hem de hikâyeye ile oyunda zevk alacağınızı düşünüyorum.

Princess of Tavern Hikayeli Tam Sürüm Oyun İndir

Olabildiğince size verilen görevleri yapmaya kendinizi ve kraliyeti geliştirmeye özen gösteriniz. İlerleyen seviyelerde görevler daha da fazlaşarak zorlaşacaktır.

Grafik ve ses efektleri oyunda gayet iyi ve yerinde ses efektleri oyuna size bağlayacak her görevinde ayrıca bir hikâyesi ve hikâyeden görevleri rahatlıkla çözebileceksiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.