Quake II RTX Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Quake II RTX oyununu bilgisayarınızda oynamak istiyor ve sistem gereksinimlerin detayını arıyorsanız bu gün ki Quake II RTX sistem gereksinimlerini detayları ile alacağız. Sistem gereksinimleri detayları için okumaya devam ediniz.

Quake II RTX oyunu Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arasında oyunu Steam hesabınız ile bilgisayarınıza bir güzel indirerek ücretsiz oynayabilirsiniz. Peki, sistem gereksinimleri karşılayacak mı kuracaksınız, indireceksiniz oynamaya başlayalım derken sistem gereksinimleri desteklemeyecek işte bunu anlamanın yolu için size Quake II RTX sistem gereksinimi detaylarını vereceğiz.

  • Oyun ilk olarak 64 bir işletim sistemi kullanmanızı istiyor, eğer işletim sisteminiz 32 bit ise oyunu oynayamıyorsunuz. 64 bit işletim sistemi bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir.
  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sistemleri için oyun uygun olacaktır.
  • İşlemci: Intel i3-3220 ve AMD işlemcileri eş değeri veya daha yüsek özelliklere sahip işlemci gereklidir.
  • RAM Bellek: 8 GB RAM en az olması gerekmektedir. Üzeri olursa 16, 32 ve daha da üstü oyun hızlı ve sorunsuz oynayabileceksiniz demektedir.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060, bu ekran kartı eş değeri veya daha üstün özelliklere sahip ekran kartı bilgisayarınızda takılı olması gerekliliktir.
  • Hard Disk: 2 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması yeterli olacaktır.

Evet, arkadaşlar sistem gereksinimleri bu şekilde yüksek özellikler sayılmaz, umarız sizin de sistem gereksinimleri üst tarafta verilen sistem gereksinimlerine uyuyordur. Sistem gereksinimleri hakkında sorunuz olursa sorunuz!

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.