RaceRoom – Audi Sport TT Cup 2015 Sistem Gereksinimi

RaceRoom – Audi Sport TT Cup 2015 oyunu Steam üzerinden oynaması ücretsiz oyunlar arasındadır.

Tamamen ücretsiz olan bu araba yarışını bilgisayarınıza kurarak ücretsiz kısıtlama olmadan oynayabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken Steam hesabı sahip olmanız yeni ücretsiz Steam üye olarak üye giriş yapmanız olacaktır.

Steam giriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa Steam resmi sitesine giderek sayfada Steam üyeliğinizi ücretsiz olarak oluşturabilir. Yine Steam sayfasından Steam’i bilgisayarınıza indirerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Tabi ki bilgisayarınızın oyunu da karşılıyor olması gerekli. İşte RaceRoom – Audi Sport TT Cup 2015 yarış oyunu için detaylı sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 Vista altında hiç bir işletim sisteminde oyun çalışmaz kurmayı denemeyin. Windows Vista ve üzeri dediğimiz gibi tüm işletim sisteminde geçerlidir.
İşlemci Hızı: Dual 2.4 GHz ya da 2.4 AMD işlemci hızı yeterli.
Ram Bellek Hızı: 4 GB ve üzeri idealdir. 16 GB ram bellek ile oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz arkadaşlar ne kadar yüksek belleğe sahip olursanız oyun hızınızda artacaktır.
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD benzeri olması yeterli.
DirectX: Sürüm 9.0c kurulu olması gerekir.
Kapasite: 15 GB en az boş alan olması gerekmektedir. Oyunu bilgisayarınıza kurduğunuzda 15 GB alan kullanır ve tamamen ücretsiz olarak silmeden oynayabilirsiniz.

Özetle arkadaşlar bilgisayarınızın normal bir hıza da sahip olsa bu oyunu bilgisayarınız kurabiliyorsunuz. Eski özelliğini soracak olursanız 15 GB baya yüksek bilgisayarınızda fazla yer kaplıyor diğer özellikler ise standart bir çok kişinin işletim sistemi dahil kullandığı özellikler.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.