Ramazan Ayı için Oyun Önerileri

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 12 saniye

Yorum Yazın

Ramazan ayı için hoş vakit geçireceğiniz, zamanın nasıl geçeceğini anlamayacağız oyunları sizlere vermek istiyoruz.

Ramazanda Oynayabileceğiniz 1. Oyun Önerim Agar.io

Ramazanda Oynayabileceğiniz 1. Oyun Önerim Agar.io

Agar.io oyunu ramazanda oynanabilecek ilk oyun tavsiyemdir bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini gerçekten anlamayacaksınız. Oyun hakkında bir çok yazılar yazdım sitede bu yazıları okumanızı tavsiye ederim. Oyunu basitçe buradan tekrar anlatayım. Agar.io oyununda etrafınızda bulunan yemleri yiyerek büyüyor ve kendinizden ufak olan diğer kullanıcıları space tuşu bölünerek yutuyor ya da bir kullanıcı seçerek ortak oynayabiliyorsunuz.

Agar.io oyununu buradan oynayabilirsiniz.

Ramazanda Oynayabileceğiniz 2. Oyun Önerim Sohbetli Okey

Ramazanda Oynayabileceğiniz 2. Oyun Önerim Sohbetli Okey

Ramazanda diğer vakit geçirmek için oynayabileceğiniz oyun önerim ise Sohbetli Okey oyunu oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmakta ve kameralı, sesli ve yahut mesajlı olarak oyunu online olarak oynayabiliyorsunuz.

Sohbetli okey oyunu buradan oynayabilirsiniz.

Ramazanda Oynayabileceğiniz 3. Oyun Önerim Kawaks Emülatör

Ramazanda Oynayabileceğiniz 3. Oyun Önerim Kawaks Emülatör

Kawaks Emülatör emülatör programını da Ramazan’da size tavsiye ederim. Kawaks Emülatör programı içerisinde birçok oyunu bulunduran eski tarz atari salonu oyun arayanlar için özellikle hoşuna gideceğini düşünüyorum. İlk olarak Kawaks Emülatör programı indiriniz ve sonra sayfa da yer alan Kawaks Roms sayfasına giderek istediğiniz oyunu indirerek Kawaks programı ile başlatınız.

Ramazanda Oynayabileceğiniz 4. Oyun Önerim Super Mario World 3

Ramazanda Oynayabileceğiniz 3. Oyun Önerim Super Mario World 3

Diğer bir oyun önerim ise Mario oyunudur arkadaşlar. Super Mario World 3 tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup kurulum gerektirmeden direk olarak oyuna başlayabileceğiniz ramazan öneri oyunumdur.

Super Mario World 3 oyunu oynamak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

5. ve Son Ramazan Oyun Önerim Bil Bakalım

5. ve Son Ramazan Oyun Önerim Bil Bakalım

Son oyun önerimde hem vakit geçirmeniz hem de bilginizi geliştirmeniz için tamamen ücretsiz olarak sunulan Bil Bakalım oyunu. Oyun tamamen ücretsiz ve içerisinde binlerce soru ile ramazanda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bil Bakalım oyununa buradan ulaşarak kurulum yapmadan hemen bilgisayarınızda ücretsiz oynayabilirsiniz. Herkesin Ramazan Ayını kutlar saygılarımı sunarım. Sevgiyle kalınız.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.