Real Pool 3 Boyutlu Tam Sürüm Bilardo PC Tavsiye İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

Real Pool 3 boyutlu tam sürüm bilgisayarınızda oynayabileceğiniz bilardo oyunudur. Real Pool adından da anlaşılacağa üzere gerçek bilardo oyunu biraz önce oynadım hakikaten de adı gerçek bir bilardo oyunu. Neden mi nedeni ise masa etrafında dönme, ıstıka tutuş hareketleri topların hareketleri sanki gerçekmiş hissi oluşturdu bende: )

Oyunu sadece amerikan bilardo yani 8 top ve 9 top bilardo olarak oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde iki kişilik, bilgisayara karşı oynama ya da pratik yapabilme imkânlarınız var.

Ayarlamalar alanında grafik, ses ve diğer oyun ayarlamalarını yapabiliyorsunuz. Sesi düşürmenizi tavsiye ederim. Arka planda siz kendiniz de bir müzik açabilirsiniz. Ses pek hoşuma gitmedi benim sizin gider mi bilmem. Dediğim gibi oyunda ses sizinde hoşuna gitmezse oyunda ki sesi kısın ve oyunu alta atarak başka bir yerden müzik ya da farklı bir şeyler açabilirsiniz.

Real Pool İndir

Oyunda kontrol tuşlarınızı oyun içinde tekrar ayarlamalar alanında yapabiliyorsunuz. Kontrol tuşlarını değiştirmezseniz fare ile ıstıkanızın hareketlerini yöneterek space tuşu ile vuruş yapabilirsiniz. Masa etrafında dönmek ya da masanın diğer tarafına geçmek istiyorsanız fareniz ile masadan vuruş yapmak istediğiniz taraf neresi ise o tarafa geçebilir dik vuruş (pike vuruşu) ya da diğer vuruş tarzından istediğinizi oyun içerisinde yapabilirsiniz.

Bilgisayarında tam sürüm kısıtlama olmaksınız tamamen ücretsiz ve reklamsız 3 boyutlu ve gerçeksi bilardo oyunu oynamak isteyenler Real Pool oyununu bilgisayarında kurmalarını tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.