Realm Revolutions Sistem Gereksinimleri

Realm Revolutions oyunu 5 Ocak 2018 tarihinde Steam oynanaması ücretsiz popüler oyunlar arasında yerini aldı.

Peki, Realm Revolutions oyununun sistem gereksinimleri neler sizde oyunu bilgisayarınızda oynamak istiyorsunuz ama sisteminiz kaldıracak mı sorusunu merak ediyorsanız konumuzu okuyarak sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Realm Revolutions Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinden oyunu açabilirsiniz. En az XP işletim sistemi kullanmanız gereklidir.
  • İşlemci: Çift çekirdek ve üzeri işlemciler için oyun sorunsuz bir şekilde oynanabilir. Tek çekirdek bilgisayarda da oyunu açarsınız ama donma, kasma gibi sorunlarla karşılaşmanız yüksek ihtimaldir.
  • Bellek: 1 GB Ram bellek ve üzeri ram bellekler için oyun oynanmaya müsaitdir. Ram bellek 1 GB olmasına rağmen tek çekirdek ama ram belleği yüksek olanlar oyunu açabilir fakat donma kesilme yaşanması olağandır.
  • Ekran Kartı: 128 MB ekran kartı ve üzeri ekran kartları bilgisayarınızda takılı olması gerekmektedir.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.
  • Hard Disk Kapasitesi: 50 MB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gereklidir.

Oyunun sistem gereksinimlerimden anlayacağınız üzere düşük bir bilgisayar için oyun oynayabilmekte. Oyunun ücretsiz olması da ayrı bir güzellik bu bilgisayar gereksinimlerini birçok bilgisayar sorunsuz bir şekilde karşılar. Sistem gereksinim sorunu yaşayacağınızı sanmıyor.

Oyun indirmek için Steam hesabınız olmalıdır. Oyun sistem gereksinimleri hakkında sormak istediğinizi bana sorabilirsiniz. Burada yer alan sistem gereksinimleri minimum sistem gereksinimleridir.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.