Rebel Forces Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Rebel Forces, Counter Strike tarzı Steam’de ücretsiz oynanan oyunun sistem gereksinimlerinin neler olduğunu tüm detayları ile birlikte sizlere buradan konu olarak ele alacağız.

Alt tarafta tek liste verilecektir. Bu listede yer alan sistem gereksinimleri en düşük sistem gereksinimleridir. Bu listenin altında bir bilgisayar kullanıcı iseniz ya oyun hiç açamayacak ya da yavaş olacak size yavaşlıktan dolayı oynama, kurma gibi imkanları bilgisayarınız desteklemeyecektir. Şimdi neler bu sistem gereksinimleri detaylarını sizlere verelim.

Sistem gereksinimlerini elimizden geldiğince açık olarak yazmaya çalışıyoruz. Sistem gereksinimleri alanında anlamadığınız yer olursa bize hemen alta bulunan yorumlar alanında ulaşarak soru sorabilir, yanıtını alabilirsiniz.

Oyun başta da yazdığımız üzere Steam’de oynaması ücretsiz oyunlardandır. Steam hesabınız ile Steam programı ile bilgisayarınıza indirerek ücretsiz oynayabilirsiniz. Steam hesabınız yoksa Steam sitesinden hesap alma, oluşturma yine ücretsizdir.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit ve 32 bit tüm Windows işletim sisteminde çalışır.
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600, AMD Phenom X3 8750 eş değeri veya daha üstün özelliklere sahip bir işlemci gerekliliktir.
  • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri RAM Bellek 2 üzeri oyunda daha hızlı olacak, en az 2 GB bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 260 ve Radeon HD 4870 eş değeri ya da daha üstün özelliklere sahip ekran kartı gereklidir.
  • DirectX: Sürüm 9.0c kurulu olması gereklidir. Kurulu olmayanlar internetten arama yolu ile bularak bu paketi ücretsiz indirerek kurabilirler.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet bağlantısı.
  • Hard Disk: 512 MB kullanılabilir alan yeterlidir.
Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.