Robocraft Bilgisayar Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Robocraft oyunu Steam üzerinden oynaması ücretsiz oyun arasındadır arkadaşlar. Yani oyunu tamamen ücretsiz olarak Steam üzerinden oynayabiliyorsunuz. Sistem gereksinimlerini bilgisayarınızın karşılıyorsanız şimdi yapmanız gerekenler Steam hesabınız ile Steam Robocraft sayfasına giderek sayfa içerisinde yer alan “Oyunu Oyna” butonuna sayfa içerisinde kullanarak basmak yeterli işlem olacaktır.

Robocraft Bilgisayar Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10.
  • İşlemci: Intel Dual Core or better with SSE2 support veya daha üstü AMD işlemci.
  • Bellek: 4 GB RAM ve üzeri ram bellek için oyun oynanmaya uygundur.
  • Ekran Kartı: Shader Model 3,0 uyumlu GPU, DirectX 9.0c ekran kartı olması yeterli ayrıca 1024×768 çözünürlük desteklemesi gereklidir.
  • DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir. Kurulu değilse internet üzerinden indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. DirectX tüm sürümleri ücretsiz bir yazılımdır.
    İnternet: Geniş bant İnternet bağlantısı.
  • Hard Disk Kapasitesi: 1 GB. kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gerekli. Oyun kurulumu tamamen bittiğinde bilgisayarınızda bu kada yer kaplar.
  • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı bilgisayarınızda olması gerekir ses kartı olmayanlar ise oyun çalışacak ama ses çıkmayacaktır.

Steam giriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa Steam resmi sitesine giderek sayfada Steam üyeliğinizi ücretsiz olarak kendi sitesinden mail yardım ile anında oluşturabilir. Yine Steam sayfasından Steam’i bilgisayarınıza indirerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.