Samurai Shodown 5 Special Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

Samurai Shodown oyunun beşincisi Special serisidir. Bu oyun rom dosyasını bilgisayarınıza indirerek Samurai Shodown 5 Special bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oyun karşılık dövüş oyunudur. Rakiplerinizi yenerek bir üst seviyeye geçmeniz gerekli.

Oyunda 27 adet karakter var istediğiniz karakteri seçerek oyunu başlayabilirsiniz. Her yediğiniz karakterden sonra bir sonraki güçlü karakter karışık olarak gelecektir. Oyunda yenilirseniz 10 saniye içerisinde kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Samurai Shodown 5 Special Neo Geo Rom İndir

İndireceğiniz Rom dosyasını çalıştırmanız için önceden bilgisayarınızda emülatör programını kurulu olması gerekmektedir. Tek başına bu oyun çalışmaz. Bu oyunu çalıştıran emülatör programı Kawaks emulator programıdır. Kawaks emülatör programı indirerek sayfa içerisinde kurulumunun nasıl yapılacağın bilgisini bulabilirsiniz.

Kawaks kurduktan sonra indirmiş olduğunuz arşiv dosyasını Kawaks içerisine giderek ROMS ve onun içerisinde neogeo klasörünün içerisine kopyalayınız.

Kopyalama işlemi bittikten sonra Kawaks emulator çalıştırarak üst menüden Load Game butonuna giderek oyun listesi seçimini açınız.

Oyun listesinden harf sırasına göre giderek Samurai Shodown 5 Special bularak üzerine tıklayınız Samurai Shodown 5 Special aynen yazmalı ve karşısında samsh5sp arşiv dosyası olarak yazması gerekir. Bu şekilde bilgisayarınızda oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu indirdikten sonra arşiv dosyasını açmayınız ve ismini değiştirmeden direk olarak ROMS klasörüne atınız. Bu şekilde oyunda çalışacaktır. Adını değiştirir veya arşiv dosyasını sıkıştırılmış halden açarak yine aynı yerde bulunan Roms klasörüne atarsanız oyun başlamayacaktır. Bu hususlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.