Scrap Garden – Robot Aksiyon Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 26 saniye

Yorum Yazın

Scrap Garden macera, ilerlemeli aksiyon oyunudur. Tamamen ücretsizdir süre ve seviye kısıtlaması olmayan tam sürüm robot oyunudur.

Oyunun hikâyesi ise dünya içerisinde bulunan tüm robotlar durdurulur yani bozulur tek bir robot çalışmaktadır, bu hayattadır bu robotta siz oluyorsunuz. Paslı bu robot tek kaldığı için tüm umutlar Canny Robot yani size kalmıştır. Diğer robotları kurtarmalı ve tekrar onları çalışır hale getirmeniz gerekmektedir.

Evet, arkadaşlar oyun bu şekilde 3 boyutlu olan bu oyunda grafikler o kadar şahanede olmasa bozuk görüntüde evet 3 boyutlu bir oyun. Oyunu seviye, seviye ilerlemeli olarak oynuyorsunuz her seviyede farklı görev ve bulmacalar veriliyor size bu görev ve bulmacalarda başarı sağlamalı ve üst seviyeye geçmelisiniz. Önünüze gelen paraların hepsini tamamen toplamalısınız. En son aşamada da diğer robotları kurtararak eski haline geri döndürebileceksiniz.

Scrap Garden – Robot Aksiyon Oyunu İndir

Bu oyun 3 boyutlu çok seviye ve çok fazla ses dosyası olmasından dolayı bilgisayarınızda yüksek yer kaplamaktadır. Bu uyarımıza bakarak önceden bilgisayarınıza kurma ya da indirme işlemi yaparsanız zamandan kazanmış olursunuz. İndirme boyutu 800 MB. olup bilgisayarınızda indirme 15 dakika ile yarım saat arasında tamamen bitmesi sürebilmektedir. İnternet hızınıza göre bu süre değişebilir…

Kurulmuş boyutu ise yaklaşık olarak 2 GB üzerindedir. İndirme ve kurulum sırasında uzun süre bekleyebilirsiniz. Oyun bilgisayarınızda fazla yer kaplayacağından oyunu oynadıktan sonra eğer hoşunuza gitmezse gereksiz fazla yer kaplamaması için oyunu bilgisayarınızdan tamamen silmenizi tavsiye ederiz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.