Shaq Fu Eski Atari Oyunu ZS NES İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın

Shaq Fu 1994 senesinden yayınlanmış olan eski atari salonu oyunlarındandır. Oyun Street Fighter tarzında bir dövüş oyunudur.

Shaq Fu oyununu bilgisayarınızda oynamanız için ilk olarak alt tarafta bulunan link adresinden bilgisayarınıza indiriniz ve ZS NES Emulators programının kurulu olduğu dizine oyunu atınız eğer bilgisayarınızda ZS NES Emulators kurulu değilse oyunu oynayabilmeniz için gereklidir buradan indirerek kurabilirsiniz.

Shaq Fu Eski Atari Oyunu ZS NES İndir

ZS NES Emulators açtığınızda karşınıza çıkan ekranda üst tarafta Load menüsünü göreceksiniz Load’a tıklayarak indirmiş olduğunu Shaq_Fu arşiv dosyasını çalıştırınız. Bu şekilde oyun bilgisayarda açılmış olacaktır. Oyunu büyütmek için klavyenizde ALT+ENTER tuşuna basarak tam ekran oynayabilirsiniz.

Oyun tek kişilik bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi isterseniz iki kişi birden de oynayabilirsiniz. Bilgisayar ile oynayacaklar karşı rakibi 3 dövüş oyununda 2 defa yenmesi sonucunda bir üst seviyeye geçecek ve daha güçlü rakip ile dövüşecektir. Bu şekilde seviye, seviye geçerek tüm rakiplerinizi yumruk, tekme veya diğer hareketler ile güçlerini azalmalısınız.

Oyundaki menüler ise tek kişilik dövüş, iki kişilik dövüş, turnuva ve ayarlamalar. Ayarlamalar menüsünden ses ayarını değiştirebilir, müziği açıp kapatabilir, tek veya iki kişilik oyunu için klavye kontrol tuşlarını istediğiniz şekilde kendinize göre değiştirebilirsiniz.

İki kişilik kontrol ayarlamalarında tavsiyemiz sağ tarafta bulunan oyuncu sağ tarafta ki tuşlara yakın tuşları seçerken sol tarafta yani ikinci oyuncu ise sol tarafta ki tuşları seçmesi olacaktır. Bu şekilde iki kişilik rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Street Fighter tarzı dövüş oyunu arayanlara Shaq Fu alternatif olabilir oyunu oynadıkça da zevk alacağınızı düşünüyoruz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.