Shock Troopers Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

Shock Troopers 1997 senesinde yayınlanmış olan savaş oyunlarından birisidir. Oyunda sağa – sola veya aşağı – yukarı giderek düşmanları silahınız ile yok etmeyi amaçlıyorsunuz. 8 adet karakter var her karakterin ise farklı, farklı özellikleri bulunuyor. İstediğiniz karakteri oyunda seçerek onayabiliyorsunuz erkek ve kız karakterler oyunda bulunmakta.

Oyun başarılı diyemem 1997 senesinde yapılmasına rağmen ses hariç diğer tüm oyun taslağı vasat.

Shock Troopers Neo Geo Rom İndir

İndirğiniz rom dosyasını rom çalıştırma programlarından olan Kawaks emülatör kullanarak çalıştırabilirsiniz. Yapmanız gereken indirmiş olduğunuz shocktro.zip dosyasını Kawaks emülatör programın içerisinde roms klasörünün içerisinde NeoGeo klasörü içerisine taşıyınız.

Kawaks emülatör programı çalıştırarak File ve Load Game sekmeklerinden oyun listesine ulaşınız oyun listesinde NeoGeo sisteminin karşısında orta alanda Shock Troopers oyunu göreceksiniz çalıştırarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunda klavye ayarını, ses ayarlamaları ve video ayarlamalarını Shock Troopers için Kawaks emülatör ayarlamalar sekmelerinden yapabilirsiniz.

Oyunu tam ekran oynayabilmeniz için alt ve enter tuşlarını aynı anda basarak tam ekran yapabilir yine alt ve enter tuşlarına basarak oyunu Windows penceresine alabilirsiniz.

Tam ekran oyunu oynadığınızda oyunu kesilmeden ve donmadan oynarken yarım ekranda ise titre ve görüntü kalitesinde bozulma olacaktır. Bu durumda tam ekran olarak oyunu bilgisayarınızda oynamanızı tavsiye ederiz.

Oyun çalışmasından dikkat etmeniz gerekenler oyun listesinde sadece Shock Troopers yazmalı ve yan sistem alanında NeoGeo olarak görmeniz gerekmektedir bu rom dosyası NeoGeo klasörü üzerinden çalışmaktadır.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.