Shooty Skies Oyunu Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Shooty Skies oyununu bilgisayarınızda oynamanız için gerekli olan sistem gereksinimlerin neler olduğunu bu sefer konu olarak ele alacağım arkadaşlar. Sistem gereksinimleri bir adet minimum yani en az olması gereken bilgisayar özellikleri iken diğer ise önerilen yani oyunu hızlı ve sorunsuz bir şekilde oynamanız için gerekli olan sistem gereksinimleridir.

Sistem gereksinimden önce takipçilerime bir de müjde vereyim. Shooty Skies oyunun şu anda Steam’de tamamen ücretsiz. Steam hesabınız ile giriş yaparak Steam üzerinde oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Şimdi sistem gereksinimleri detayına geçelim.

Shooty Skies Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sisteminde çalışır, fakat Windows bir sürümünüz 64 bit olması zorunludur. Ne yazık ki Windows 32 bit kullanıcıları oyunu açamıyor!
  • Bellek: 4 GB RAM en az ram bellek bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000 ekran kartı eş değeri veya daha üstün bir ekran kartı bilgisayarınızda takılı olması gerekli.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.
  • Hard Disk Kapasitesi: 500 MB boş alan.

Shooty Skies Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sistemi 64 Bit olmalı.
  • Bellek: 8 GB RAM e üzeri ram bellekler için sorunsuz bir şekilde oynarsınız.
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 970 4GB VRAM eş değeri veya daha üstün ekran kartı bilgisayarınızda takılı olması durumda oyunu donmadan, hızlı ve sorunsun bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.
  • DirectX: Sürüm 11 bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir. Eğer kurulu değilse internet üzerinden Sürüm 11 indirerek ücretsiz kurabilirsiniz. Oyunun çalışması için Windows 64 bit ve Sürüm 11 şarttır arkadaşlar.
  • Hard Disk Kapasitesi: 500 MB kullanabilir boş alan bilgisayarınızda olması gereklidir. Kapasite olarak baya düşük bu sistem gereksinimi birçok kullanıcı karşılayacaktır.

Sistem gereksinimlerinin detayları bu şekilde arkadaşlar. Burada yazımda bahsettiğim gibi 64 Bit Windows işletim sistemi oyunda şart eğer bilgisayarınız 32 bit ise ne yazık ki oyunu oynayamazsınız.

Diğer sistem gereksinimleri ise basit ve yüksek değerlere sahip bilgisayarı olmayan dahi rahatlıkla oynayabileceği bir oyun. Burada yazılan sistem gereksinimlerinden anlamadığınız bir şey olursa sayfada bana yazabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.