Şişe Vur Chrome Oyun Eklentisi İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın

Şişe Vur, Chrome için oyun eklentisidir. Oyunda şişeleri vurmayı amaçlıyorsunuz. Ne kadar fazla şişe vurursanız puanınızı katlanarak artıyor.

Bu oyun bir Chrome eklentisidir. Oyunu oynayabilmeniz için internet tarayıcınızın Chrome olması gerekmektedir. Oyunu kurabilmek için alt tarafta yer alan link adresinden çıkan sayfada üst tarafta bulunan Eklentiyi Yükle butonuna basınız.

Eklentiyi yükle butonuna bastığınızda eklentiyi yükleyerek aktifleştirmelisiniz. Aktifleştirme işleminden sonra Chrome tarayıcınızda ücretsiz olarak Şişe Vurma oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Şişe Vur Chrome Oyun Eklentisi İndir

Oyun tamamen ücretsizdir ve kısıtlama yoktur. İstediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz. Oyun kontrolü için klavyenizde bulunan yön tuşlarını kullanmalısınız. Türkçe de dâhil olmak üzere 40 adet dil seçimi bulunmaktadır ve tamamen Türkçe olan bir Chrome eklentisidir.

Eklentiyi kurulum sırasında eğer eklenti içerisinde sisteminizde Chrome tarayıcısı olmadığı uyarısını alırsanız ya da eklenti adresine gittiğinizde sayfanın üst tarafında Chrome için Mevcut seçeneği görürsünüz. Bunun nedeni bilgisayarınızda Chrome tarayıcınızı yüklü olmamasından veya oyunu yüklemek için Chrome tarayıcı değil de başka bir tarayıcıdan açtığınızdan kaynaklanmaktadır. Chrome kurulu değilse indirerek kurabilir eğer Chrome tarayıcısını açmadan eklentiyi yüklemeye çalışıyorsanız şu an ki tarayıcınızı kapatarak Chrome tarayıcınızı açarak tekrar gelmeniz gerekmektedir.

Bir de oyun hakkında eleştirim olacak arkadaşlar her oyunda olduğu gibi tabiî ki bu oyunda da oyun 2013 senesinden güncellenmiş ve neredeyse 5 yıl olacak neden hiç güncellenmiyor. Aslında güzel ve hoş bir oyun yapılmış ama güncelleme gelmemesi hiç de hoş değil!

Konu Kategorisi: Yamalar Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.