Sl4sh.io Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yorum Yazın

Yakın zamanda gösterime giren yeni bir io oyunu tanıtmak istiyoruz. Özellikle İo oyunlarına baya ilgi gösteriyorsunuz bu sebepten dolayı sitede yeni ve popüler io oyunlarını size sunmaya devam edeceğim.

Bu seferki oyunumuz yeni bir io oyunu olan Sl4sh.io oyunudur. Oyunda amacınız çevrenizde bulunan sarı puanları toplayarak hareket eden üçgen, kare ve düşmanlara space tuşu kullanarak üzerine hızlı bir şekilde hareket ederek vurup öldürmek.

Oyunda başladığınızda çevrenizde sarı bir çok puan göreceksiniz. Bu puanları topladığınızda seviyeniz her topladığınız puanlar ile birlikte artacaktır. Ayrıca üçgen ya da kare olan şekillerinde üzerinde space tuşu kullandığınızda daha fazla puan alarak seviyenizi hızlandırabilirsiniz.

Karşınıza düşman çıkarsa düşman size saldırmadan siz ona saldırmalı ve oyun canını azaltmalısınız. Oyunda can seviyesi leveliniz ile doğru orantılı yani leveliniz ne kadar yüksekse o kadar can hakkınız fazla var demektir. Bunu bilerek en başta etrafınızda bulunan puanları, üçgenleri ya da kareleri toplamanızı tavsiye ederim. Leveli yüksek olan bir rakip görürseniz hemen ordan topuklayın çünkü bir hamlesi ile size yok edebilir ve puanlarınızın tümden gitmesini sağlayabilir.

Kendinizden küçük rakipleri ise affetmeyin onları tek hamle ile yok ederek puanınıza puan katabilirsiniz. Oyunda en yüksek levele sahip olan oyunda skor yapmaktadır. Eğer siz birinci iseniz bilin ki en yüksek puanı siz toplamışınız tebrik ederiz. Evet arkadaşlar oyun bu kadar basit zaman geçirmek isteyenlere tavsiye edeceğim io oyunları arasındadır sl4sh.io…

Sl4sh.io Oyna

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.