Slime Rancher Sistem Gereksinimleri

Slime Rancher 1 Ağustos 2017 tarihinde Steam üzerinden satılmaya ve indirilmeye sunuldu.

Steam üzerinden satılan bu oyunun fiyatı 20,77 TL. oyunu Steam hesabınız ile Steam sitesine giderek satın alabiliyorsunuz.

Oyunu herkes ne yazık ki oynayamıyor oyunu çalıştırmanız için bir takım bilgisayar özellikleri sahip olmanız gerekli. İşte bu özellikler;

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri tüm işletim sisteminde oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: 2.2GHz Dual Core ve üzeri işlemciler için oynanabilir.
  • Bellek Hızı: 4 GB RAM ve üzeri.
  • Ekran Kartı: 512MB VRAM ve üzeri ekran kartı.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.
  • Hard Disk: 1 GB kullanılabilir boş alan.

Oyunun oynayabilmeniz için gereken özellikler bu şeklide listede yer alan özellikler minumum özelliklerdir arkadaşlar yani en az olması gereken özellikler. Listede yer alan özelliklerden bir ya da bir kaçında sizin bilgisayarınızın düşük özelliklere sahipse oyunda sorun yaşayacak ve oyunu açamayacaksınız.

2 çekirdekli bilgisayarlarda oyun sorunsuz oynanırken tek çekirdekli bilgisayarda açılmayacaktır. Ram bellek ise en düşük 4 GB. olması gerekli. Üstü için hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz ama 4 GB. altında ram bellek varsa oyun yine açılmayacaktır.

Oyunun kurulumu içinde 1 GB. boş alan bilgisayarınızda olması gerekli. Oyunun kurulumu tamamen bittikten sonra bilgisayarınızın hard diskinde 1 GB. yer kaplayacaktır. 1 GB. aşağı boş veriniz var ise oyunun kurulumu sırasında hard diskiniz dolarak oyunun tamamını kuramaya bilirsiniz. Oyunun kurmadan önce hard diskinizde boş alanı kontrol etmenizi öneririm.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.