Slime Rancher Sistem Gereksinimleri

Slime Rancher 1 Ağustos 2017 tarihinde Steam üzerinden satılmaya ve indirilmeye sunuldu. Steam üzerinden satılan bu oyunu Steam hesabınız ile Steam sitesine giderek satın alabiliyorsunuz.

Oyunu herkes ne yazık ki oynayamıyor oyunu çalıştırmanız için bir takım bilgisayar özellikleri sahip olmanız gerekli. İşte bu özellikler;

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm işletim sisteminde oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: 2.2 GHz Dual Core ve üzeri işlemciler için oynanabilir.
  • Bellek Hızı: 4 GB RAM ve üzeridir.
  • Ekran Kartı: 512MB VRAM ve üzeri ekran kartı olması gerekir.
  • DirectX: Sürüm 9.0c olması gerekir.
  • Hard Disk: 1 GB kullanılabilir boş alan gerekir.

Oyunun oynayabilmeniz için gereken özellikler bu şeklide listede yer alan özellikler minumum özelliklerdir arkadaşlar yani en az olması gereken özellikler. Listede yer alan özelliklerden bir ya da bir kaçında sizin bilgisayarınızın düşük özelliklere sahipse oyunda sorun yaşayacak ve oyunu açamayacaksınız.

2 çekirdekli bilgisayarlarda oyun sorunsuz oynanırken tek çekirdekli bilgisayarda açılmayacaktır. Ram bellek ise en düşük 4 GB olması gerekli. Üstü için hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz ama 4 GB altında ram bellek varsa oyun yine açılmayacaktır.

Oyunun kurulumu içinde 1 GB boş alan bilgisayarınızda olması gerekli. Oyunun kurulumu tamamen bittikten sonra bilgisayarınızın hard diskinde 1 GB yer kaplayacaktır. 1 GB aşağı boş veriniz var ise oyunun kurulumu sırasında hard diskiniz dolarak oyunun tamamını kuramaya bilirsiniz. Oyunun kurmadan önce hard diskinizde boş alanı kontrol etmenizi öneririm.

Etiket(ler):