Slither.io Android Mobil İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın

Slither.io oyununu Android işletim sistemli cihazınızda ücretsiz olarak oynayabilmeniz için Android uygulamasıdır.

Slither.io io oyunları arasında en fazla oynanan en baş oyun olduğunu bilmeyenlere söylemek istiyorum. Oyunda siz seçmiş olduğunuz bir yılanı ile oyuna başlıyor çevrenizde bulunan yemleri yiyerek her yediğiniz yem kadar gittikçe büyüyorsunuz.

Yem yedikçe büyürsünüz ayrıca diğer rakip oyuncuların size çarpması sonucunda rakip oyuncu yenilir ve yenildiğinde oyunu yemiş olduğu yemleri o öldüğü için siz toplayarak yılanınızı daha da büyütebilirsiniz.

Oyunu sosyal ağlardan olan Google Plus ve Facebook üyeliğiniz ile giriş yaparak oynayabiliyor misafir giriş yaparak da oynayabiliyorsunuz. Oyuna başlamak için yapmanız gereken tek işlem nick adınızı yazarak oyuna giriş yapmak olacaktır.

Slither.io Android Mobil İndir

Slither.io oyunun hakkında bundan önceki yazımda oyunu nasıl daha iyi oynarsınız ve oyun tatikleri neler onlardan bahsetmiştim. İsterseniz bu yazıma giderek oyunun nasıl oynadığı ve başarı taktiklerinin neler olduğunu öğrenerek oyunu oynamaya başlayın. Bu şekilde önceden oyun bilginiz olacak ve pratiğinizi daha da geliştirmiş olacaksınız. Oyun taktikleri ve oyunu nasıl oynayacağınızı “Slither.io Oyunu Nasıl Oynanır? Taktikler Neler?” sayfasına giderek öğrenebilirsiniz.

Bu io oyunun tamamen ücretsizdir arkadaşlar oyunu mobil Android cihazınızdan süre sınırı olmadan dilediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz. Oyunun yapımcı ise Lowtech Studios oyunda sadece reklâm ve oyun içi uygulama satın almanızı istese de normal oyuncuların oyun için uygulama satın almasına gerek görmüyor. Standart oyun için herhangi bir uygulama için satın almanızı gerek yok tabiî ki uygulama içi satın alma özelliğinde beğendiğiniz bir şey olursa almak size kalmış.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.