Slither.io Chrome Eklentisi İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın

Slither.io oyununu bildiğiniz üzere mobilde, cepte, bilgisayarda, tablette ve chrome tarayıcı üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Bu indirme seçeneğimizde Slither.io oyunun Chrome tarayıcınıza yükleyerek hızlı ve donmadan oynamanız için Chrome tarayıcı eklentisidir.

Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunda seviye yok sadece bağlandığınız sunucuda en fazla adette yem toplayarak listeye girmeye çalışırsınız. Birisine çarptığınız siz ölürken başkaları size çarptığında ise o ölecektir. Sizde ölürken ondan kalan yemleri toplayarak büyürsünüz ve diğer yem ve diğer rakipleri yok ederek yemlerini yer ve daha fazla büyürsünüz. Oyunda ki mantık yemleri yemek rakipleri yemek ve hayatta kalmak…

Eğer siz bilgisayarınızda Slither.io oynuyor oyun donuyorsa, hareketler yavaşlıyorsa ya da aniden oyun kapanıyorsa bunların tümünü tek bir parçada çözebilmeniz için size tavsiyem oyunu Chrome eklentisi kullanarak oynamanız olacaktır.

Slither.io Chrome Eklentisi İndir

Bilgisayarınızda Slither.io Chrome eklentisini kurmak istediğinizde üst tarafta bulunan indirme linkinden Chrome web mağazaya gidiniz. Burada sitenin hemen üst tarafında size bekleyen hemen yükle mavi butonu göreceksiniz. Bu butona basarak oyun eklentisi yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer açtığınız sayfada sayfanın üst tarafında “Chrome İçin Mevcut” yazısı ile karşılaşırsanız bunun sebebi şu anda kullandığınız internet tarayıcısı Chrome olmadığından size bu Chrome içindir hadi siz buraya Chrome internet tarayıcısı ile gelin demektedir arkadaşlar. Bu durumda yapmamız gereken bilgisayarımıza Chrome indirerek direk bu sayfaya Chrome üzerinden gelerek üst alanda anlattıklarımı yaparsanız oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.