Smashball Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Smashball için sistem gereksinimlerin detaylarını buradan sizlere konu olarak ele alacağız.

Burada yer alan sistem gereksinimleri tek sadece en az olması gereken özelliklerdir. Bu sistem gereksinimlerinin üstünde sorunsuz açılırken altında ise sorun yaşamanız büyük ihtimalidir.

İhtimalin nedeni ise sistem gereksinimlerin bir veya bir kaçı düşük olabilir. Fakat diğer sistem gereksinimleri yüksek olduğundan açılabilir, sistem gereksinimlerinden birçoğu uygun olmazken sadece bir kaç sistem gereksinimlerinin uygun olması durumunda açılmada sorun yaşarsınız.

Sistem gereksinimleri alt tarafta yer alan özelliklerden üstü ise indirerek kullanmanızı uygun görüyoruz. Şimdi sistem gereksinimleri detaylarına alt taraftan detaylı olarak bakalım. Sorunuzu alt taraftan bize sorabilirsiniz.

Smashball Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 2000 ve üzeri 32 bit, 64 bit ayrımı olmadan tüm Windows işletim sisteminden kullanmak için uygundur.
  • İşlemci: 1.2 GHz hıza sahip en az işlemci bilgisayarınızda olması gerekliliktir.
  • Ram Hızı: 512 MB RAM yani 1 GB yarısı en az RAM Bellek gerekliliktir. Üzeri RAM belleklerde ise sorunsuz, hızlı kasılmadan çalıştırabilirsiniz.
  • Ekran Kartı: DirectX® 7 uyumlu 128 MB. ekran kartı ve üstü ekran kartları gerekliliktir.
    Ses Kartı: 16-bit ses kartı olması yeterliliktir.
  • DirectX: DirectX 7 bilgisayarınıza kurulu olması gerekliliktir. Kurulu olmadan çalışmaz, kurulum için internetten indirerek bilgisayarınıza ücretsiz kurabilirsiniz.
  • Hard Disk: 4,5 GB yeterlidir. Harici hard disk ve USB belleğe kurulmaya uygundur. Kurulum sonrasından harici hard disk veya USB bellek takılması gereklidir.
Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.